Városlista
2026. február 22, vasárnap - Gerzson

Hírek

2016. Január 08. 12:00, péntek | Helyi
Forrás: radiofocus

Salgótarjáni színésznő a köztévé új sorozatában

Salgótarjáni színésznő a köztévé új sorozatában

Salgótarjáni színésznő főszereplésével debütál vasárnap a köztévé új sorozata: a Csak színház és más semmi.

Tíz év telt el a Csak szex és más semmi című magyar film elsöprő sikere óta, a romantikus komédiát akkor 500 ezer mozinéző látta, emellett 120 ezer DVD-t is eladtak a filmből. A készítők a folytatáson gondolkoztak azóta is, ami most érkezik meg, de végül több mindenben változtattak a bevált formulán. Ezúttal nem filmet, hanem hatrészes sorozatot készítettek, és a karaktereket is megvariálták. A színházi környezetet viszont megtartották, egy budapesti társulat életét mutatja be a sorozat.

A comment.blog.hu úgy fogalmaz: a sorozat igazi nagy felfedezése a salgótarjáni Mikecz Estilla, aki Kaposváron tanult Vidnyánszky Attila osztályában. A színésznőnek a Barátok köztön kívül ez az első komoly filmes szerepe. A színpadot tekintve jelenleg a debreceni Csokonai Nemzeti Színház, Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde előadásában Tünde szerepét játssza, a bemutatóra tavaly november elején került sor.

Többek szerint Mikecz Estilla az új Dobó Kata. „Nagyon megtisztelő, ha Dobó Katához hasonlítanak, hiszen ő gyönyörű nő, de nem értek egyet vele, hogy hasonlítanánk, csak azért, mert vörös a hajunk. A castingon sem hiszem, hogy felmerült volna, hogy Kata helyére keresnek hozzá hasonló színésznőt” – mondta a Bors napilapnak Mikecz Estilla, aki rövid ideig a Barátok köztben is játszott.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi

VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...

Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.

2026. Február 04. 18:09, szerda | Helyi

VIDEÓ - Ausztrália Csendes Összeomlása

Mi történik, ha egy ország meggazdagszik anélkül, hogy valódi gazdaságot építene? Ausztrália hamarosan meg fogja tudni.

2026. Január 27. 11:16, kedd | Helyi

VIDEÓ - Salgótarjánnak biztosra kell mennie!

Nehezen megszerzett előnyünket nem adhatjuk, nem ajándékozhatjuk a bizonytalan jövőre szavazókra. Gondolhat bárki bármit a város jövőjéről, de a tényekkel szemben haladni ésszerűtlen és felelőtlen dolog.

2026. Január 25. 13:32, vasárnap | Helyi

EGY RÈGI TÖRTÉNET!

Messziről jött emberek beszélnek zöldségeket, baloldali megmondóemberek pedig ferdítik a valóságot, ezért fontosnak tartom, hogy röviden bemutassam az én történetemet.