Hírek
2014. Március 09. 11:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: infonograd
Salgótarjánban edzőtáborozik a magyar tájfutó válogatott
A hazai tájékozódási futó sportág két szövetségi kapitánya, Dénes Zoltán (felnőttek) és Gera Tibor (utánpótlás) a nógrádi megyeszékhelyet jelölte ki a keret következő edzőtáborának helyszínéül.
A tervek szerint az április 17-20. között lebonyolítandó edzőtáborban a felnőtt kerettagok mellett a juniorok, ifjúságiak és serdülők is részt vesznek majd, sőt az utóbbi két korosztálynak itt tartják meg az idei, macedóniai Európa-bajnokságra selejtező második válogató versenyüket is.
A két szövetségi kapitány ezúttal nemcsak a már címeres mezt élvezők számára biztosítja majd a részvételt, hanem a válogatottságra aspirálóknak (közte salgótarjániak) is, akiknek így alkalmuk lesz az ország legjobb tájékozódási futóival együtt megmérettetni magukat.
Forrás: nogradsport.wordpress.com
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2025. December 18. 08:46, csütörtök | Helyi
Videón - Nógrád megyébe kell jönnöd! Nézd meg a teljes beszélgetést!
Ahogy Becsó Zsolt is mondja: ha nyugalomra, gyönyörű túraútvonalakra és valódi értékekre vágysz, Nógrád megyébe kell jönnöd! Nézd meg a teljes beszélgetést!
2025. December 17. 09:41, szerda | Helyi
Salgótarján ébred - Adjuk az új város képeit, várjuk a véleményeket!
Salgótarján városközpont rehabilitációja építészeti tervpályázat 1. díj. A városközpont rehabilitáció hosszútávú célja, hogy élhető városközpont alakuljon ki Salgótarjánban. A cikk végén várjuk a véleményét.
