Városlista
2026. május 16, szombat - Botond, Mózes

Hírek

2013. Április 22. 08:00, hétfő | Helyi
Forrás: infonograd

Rendőrségi nyílt napot rendeztek Salgótarjánban

Rendőrségi nyílt napot rendeztek Salgótarjánban

A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság 2013. április 20-án, szombaton nyílt napot tartott Salgótarjánban a főkapitányság udvarán, melynek során az érdeklődők betekintést nyerhettek a rendőrök mindennapi munkájába.

A nap folyamán felnőttek és gyermekek egyaránt felmérhették tudásukat a programok között szereplő KRESZ és bűnmegelőzési tesztlapok kitöltésével, illetve hasznos tanácsokat kaptak arról, hogyan kerülhetik el, hogy bűncselekmények áldozatává váljanak.
A rendezvényre látogatók továbbá megtekinthették a rendőrségi járműveket, fegyvereket, felszereléseket, ízelítőt kaphattak a bűnügyi technikusok munkájából, valamint színvonalas intézkedéstaktikai és kutyás bemutatón is részt vehettek.

Címkék: nyílt nap

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi

Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben

A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi

Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz

Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.

2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi

Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt

Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.