Hírek
2014. Július 13. 09:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: infonograd
Rendőri köszönet a bátonyterenyei polgárőröknek
A Bátonyterenyei Rendőrkapitányság vezetője köszönetét fejezte ki a térség polgárőreinek.
Dr. Lengyel Tamás r. alezredes, a Bátonyterenyei Rendőrkapitányság vezetője a „Polgárőr Nap” alkalmából elismerésben részesítette a kapitányság illetékességi területén kiemelkedő teljesítményt nyújtó polgárőröket. A kapitányságvezető ünnepi köszöntőjében kitért a rendőrség és polgárőrség együttműködésének fontosságára. Köszönetét fejezte ki azért az áldozatos munkáért, amellyel a polgárőrök önként, szabadidejük feláldozásával segítik a térségben a közrend fenntartását, közbiztonság javítását célzó rendőri szolgálatot. Hozzá tette, hogy a köszönet nem csak a most elismerésben részesülő, hanem a kapitányság területén aktívan tevékenykedő polgárőröknek is szól.
Elismerésben részesültek:
Bíró Lászlóné Kisterenyei Polgárőr Egyesület
Joó Istvánné Nemti Polgárőr Egyesület
Kis Vidorné Mátramindszenti Polgárőr Egyesület
Malina Lászlóné Sámsonházai Polgárőr Egyesület
Molnár Zsuzsanna Mátraverebélyi Polgárőr Egyesület
Gyimesi Péter Bátonyterenyei Polgárőr Egyesület
Kovács Gábor Bátonyterenyei Polgárőr Egyesület
Nagy Gábor Mátraterenyei Polgárőr Egyesület
Vadász András István Szuhai Polgárőr Egyesület
A sok kiválóan teljesítő egyesület közül, az elmúlt évi tevékenysége alapján külön kiemelést érdemel a Bátonyterenyei Polgárőr Egyesület, amely elismerő oklevélben részesült.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi
VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...
Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.
