Hírek
2012. Szeptember 27. 16:05, csütörtök |
Helyi
Forrás: infonograd
Rangadót nyert Karancsberény
Izgalmas meccsekre került sor a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság legutóbbi fordulójában.
Karancsberény csapata nyerte a megyei másodosztályú labdarúgó-bajnokság keleti csoportjának hétvégi rangadóját, a hatodik fordulóban az egy héttel korábban első vereségét elszenvedő berényi gárda az addig hibátlan Cered csapatát fogadta, és az összecsapás 5-2-es hazai győzelemmel zárult. Kazár együttese idegenben gyűjtötte be a három bajnoki pontot, így továbbra is hibátlan teljesítménnyel vezeti a tabellát, de nem vesztett még pontot a szintén idegenben diadalmaskodó, egy mérkőzéssel kevesebbet játszó Karancsalja sem. A játéknap eredményei: Karancsberény – Cered tehát 5–2, Mátraterenye – Kazár 1–3, Vizslás – Karancsalja 1–4, Lucfalva – Zagyvaróna 3–0, Mátraszőlős – Jobbágyi 0–8, és Etes – Buják 1–2. A bajnoki tabellát a Kazár együttese vezeti 18 ponttal, míg a második, harmadik és negyedik helyen három 15 pontos gárda, Karancsalja, Karacsberény és Lucfalva várja a folytatást.
Botlott Patak és Ipolyszög csapata is a hétvégén a megyei másodosztályú labdarúgó-bajnokság nyugati csoportjában, így ott már nincs százszázalékos gárda, viszont az élboly nyugaton is sűrű: az első három helyezett egyaránt 15 pontot gyűjtött eddig. A hatodik forduló eredményei: Bánk – Patak 3–1, Diósjenő – Rétság 1–2, Őrhalom – Ipolyszög 5–1, Nagyoroszi – Borsosberény 5–1, Nézsa – Dejtár 0–1, Szendehely – Romhány 1–0, és Nógrádsáp – Tereske 2–2. A bajnoki tabella élén Patak együttese áll 15 ponttal, de 15 pontot gyűjtött eddig a második Rétság, és a harmadik Ipolyszög gárdája is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi
VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...
Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.
2026. Február 04. 18:09, szerda | Helyi
VIDEÓ - Ausztrália Csendes Összeomlása
Mi történik, ha egy ország meggazdagszik anélkül, hogy valódi gazdaságot építene? Ausztrália hamarosan meg fogja tudni.
2026. Január 27. 11:16, kedd | Helyi
VIDEÓ - Salgótarjánnak biztosra kell mennie!
Nehezen megszerzett előnyünket nem adhatjuk, nem ajándékozhatjuk a bizonytalan jövőre szavazókra. Gondolhat bárki bármit a város jövőjéről, de a tényekkel szemben haladni ésszerűtlen és felelőtlen dolog.
2026. Január 25. 13:32, vasárnap | Helyi
EGY RÈGI TÖRTÉNET!
Messziről jött emberek beszélnek zöldségeket, baloldali megmondóemberek pedig ferdítik a valóságot, ezért fontosnak tartom, hogy röviden bemutassam az én történetemet.
