Városlista
2026. április 25, szombat - Márk

Hírek

2016. Október 07. 09:07, péntek | Helyi
Forrás: police

Rablás Salgótarjánban

Rablás Salgótarjánban

A nyomozók egy 41 éves férfit hallgattak ki gyanúsítottként és vettek őrizetbe.

A rendőrség ügyeletére 2016. október 5-én 19 óra 28 perckor érkezett a bejelentés, miszerint Salgótarján belterületén egy férfit megvertek és a pénzét eltulajdonították.

A rendőrök a forrónyomos intézkedések eredményeképp egy órán belül elfogták és előállították a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható S. György 41 éves hajléktalant.

A jelenlegi adatok alapján S. György 2016. október 5-én pár perccel a bejelentést megelőzően Salgótarján belvárosában, az utcán egy férfit hátulról a földre rántott, majd többször megütött, a nadrágjának zsebéből a nagyobb összegű készpénzt kivette és elfutott a helyszínről. A sértett a bántalmazás következtében az elsődleges orvosi vélemény alapján könnyű sérülést szenvedett.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi

Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz

Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.

2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi

Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt

Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.

2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi

VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...

Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.