2024. július 17, szerda - Endre, Elek

2024. Május 21. 08:40, kedd | Helyi sport
Forrás: MTI-FELCSÚT

Puskás-Suzuki Kupa - Ismét a Real Madrid diadalmaskodott.

A Real Madrid 2-1-re legyőzte a portugál Sporting Lisboa csapatát az U17-es korosztály számára kiírt labdarúgó Puskás-Suzuki Kupa hétfői döntőjében, Felcsúton.

A 16. alkalommal megrendezett viadalon aratott siker a hatodik volt a spanyol gárda utánpótláscsapata számára, így immár egyedüliként éllovas az örökrangsorban, mert maga mögött hagyta az ötszörös első Budapest Honvédot, amely ezúttal hatodikként zárt.
A bronzérmet az olasz Juventus szerezte meg, amely 1-1-es döntetlen után tizenegyesekkel múlta felül a házigazda Puskás Akadémiát.

Eredmények:
Döntő:
Real Madrid (spanyol)-Sporting Lisboa (portugál) 2-1 (0-1)
a 3. helyért:
Juventus (olasz)-Puskás Akadémia 1-1 (1-0) - 11-esekkel: 4-2
az 5. helyért:
KRC Genk (belga) - Budapest Honvéd-MFA 2-0 (2-0)
a 7. helyért:
Panathinaikosz (görög)-Glasgow Rangers (skót) 1-0 (0-0)

2024. Július 16. 11:50, kedd | Helyi sport

Magyar Nagydíj - Motoros mentő és autómentő is szolgálatban lesz a hétvégén az M3-as autópályán.

Motoros mentő és autómentő is szolgálatban lesz a Forma 1-es versenyhétvégén az M3-as autópályán - közölte a MKIF Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.

2024. Július 16. 11:21, kedd | Helyi sport

EURO-2024 - A teljes televíziós piac idei dobogós műsora lett az Eb-döntő az M4 Sport közvetítésében.

A labdarúgó Európa-bajnokság vasárnapi fináléja, a Spanyolország-Anglia találkozó az előző döntő eredményeihez hasonlóan kiemelkedő nézettséget ért el Magyarországon: a nézők közel 40 százaléka választotta az M4 Sportot.

2024. Július 16. 09:29, kedd | Helyi sport

Magyar Nagydíj - Telt ház lesz vasárnap, ismét Herendi porcelánt kapnak a dobogósok.

A vasárnapra szóló jegyek már januárban elfogytak, így biztosan telt ház lesz a verseny napján a 39. Forma-1-es Magyar Nagydíjon.

2024. Július 16. 07:55, kedd | Helyi sport

Párizs 2024 - Kedden lesz az olimpia nyitóünnepségének főpróbája.

Kedden tartják meg a párizsi olimpia Szajna-parti nyitóünnepségének elhalasztott főpróbáját közölte a francia sportminisztérium.