Hírek
2015. Április 18. 12:00, szombat |
Helyi
Forrás: infonograd
Perselyt lopott
A bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 25 éves férfit a pásztói rendőrök pár órán belül elfogták.
A Pásztói Rendőrkapitányságra érkezett a bejelentés, miszerint a palotási templomból ismeretlen tettes a perselyt eltulajdonította. A helyszínre érkező rendőrök a beszerzett adatok alapján – a bejelentést követően - három óra elteltével azonosították és elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 25 éves helyi férfit. A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján N. Ádám a templom nyitott bejárati ajtaján az előtérbe bement és onnan a falra erősített fém perselyt eltávolította, majd azt a benne lévő összeggel együtt eltulajdonította.
A rendőrök a férfit a Pásztói Rendőrkapitányságra előállították, ahol lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki és őrizetbe vették. A hatóság előterjesztést tesz a férfi előzetes letartóztatására.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 02. 12:55, vasárnap | Helyi
Bejrút 50: aki utoljára szállt le a katasztrófát szenvedett Malév Tu-154-essel (Ep. 349)
Mazalin Tibor, a Malév vezető fedélzeti mérnöke teljesítette az utolsó, Rómából érkező járatot azzal a Tu-154-essel, amely 1975. szeptember 29-én este Libanonba indult tovább, de a bejrúti repülőteret már nem érte el.
2025. November 02. 12:30, vasárnap | Helyi
NEM TUDTA, HOGY ILYEN ERŐS AZ AUTÓ... A LEGDRÁGÁBB AUTÓS BAKIK, AMIK TÉNYLEG SOKBA KERÜLTEK!
Összegyűjtöttem nektek, miért fontos, hogy a vezetéshez ész is társuljon, vagyis hoztam nektek néhány elrettentő példát arról,
2025. November 02. 12:20, vasárnap | Helyi
Miért Gyártják A Chipek 90%-Át Tajvanon
A könyvekben a második világháborút gyakran „a motorok háborújaként” emlegetik.
2025. November 02. 09:50, vasárnap | Helyi
VOLT EGYSZER EGY ÖBLÖSÜVEGGYÁR
Salgótarján nem csak a bányászatról, az Acélgyárról volt híres egykor, hanem az üvegiparáról is. Képek egy „elfeledett” szakmáról, melyről híres volt Salgótarján.
