Hírek
2014. Június 22. 11:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: infonograd
Őrizetben a kerékpártolvaj
Salgótarján és Pásztó területéről tulajdonított el több kerékpárt a 26 éves bátonyterenyei férfi.
A Pásztói Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya több rendbeli lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást Cs. Norbert 26 éves bátonyterenyei lakos ellen.
A rendőrségre 2014. április 27-én érkezett a bejelentés, miszerint az éjszakai órákban ismeretlen tettes egy pásztói emeletes ház tároló helyiségének ajtaját kifeszítette és onnan két Mountain Bike típusú kerékpárt eltulajdonított. A pásztói és bátonyterenyei rendőrkapitányság nyomozói széles körű adatgyűjtést végeztek, melynek eredményeként megállapították, hogy a bűncselekmények elkövetésével Cs. Norbert 26 éves bátonyterenyei lakos gyanúsítható megalapozottan.
A nyomozás jelenlegi adatai szerint a 26 éves gyanúsított - hasonló módszerrel - Salgótarján területéről három, míg Pásztó területéről négy kerékpárt tulajdonított el. A kerékpárok egy részét a férfi márkás ruhaneműre, telefonra és más használati tárgyra cserélte, a többit értékesítette.
A rendőrök Cs. Norbertet 2014. június 19-én elfogták, a Pásztói Rendőrkapitányságra előállították, gyanúsítottként hallgatták ki és őrizetbe vették. A nyomozók az ügyben végrehajtott házkutatásokon eddig három kerékpárt foglaltak le.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 02. 12:55, vasárnap | Helyi
Bejrút 50: aki utoljára szállt le a katasztrófát szenvedett Malév Tu-154-essel (Ep. 349)
Mazalin Tibor, a Malév vezető fedélzeti mérnöke teljesítette az utolsó, Rómából érkező járatot azzal a Tu-154-essel, amely 1975. szeptember 29-én este Libanonba indult tovább, de a bejrúti repülőteret már nem érte el.
2025. November 02. 12:30, vasárnap | Helyi
NEM TUDTA, HOGY ILYEN ERŐS AZ AUTÓ... A LEGDRÁGÁBB AUTÓS BAKIK, AMIK TÉNYLEG SOKBA KERÜLTEK!
Összegyűjtöttem nektek, miért fontos, hogy a vezetéshez ész is társuljon, vagyis hoztam nektek néhány elrettentő példát arról,
2025. November 02. 12:20, vasárnap | Helyi
Miért Gyártják A Chipek 90%-Át Tajvanon
A könyvekben a második világháborút gyakran „a motorok háborújaként” emlegetik.
2025. November 02. 09:50, vasárnap | Helyi
VOLT EGYSZER EGY ÖBLÖSÜVEGGYÁR
Salgótarján nem csak a bányászatról, az Acélgyárról volt híres egykor, hanem az üvegiparáról is. Képek egy „elfeledett” szakmáról, melyről híres volt Salgótarján.
