Hírek
2013. Szeptember 23. 15:00, hétfő |
Helyi
Forrás: infonograd
Őrizetben a garázdák
Két autót vertek szét és három személyt bántalmaztak a gyanúsítottak.
A Pásztói Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya csoportosan, felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntett megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást P.Zoltánné 37 éves, B.Róbert és B. Andrea 22 éves, valamint O. Vendel 20 éves erdőtarcsai lakosok ellen. Az eddig beszerzett adatok alapján gyanúsítottak 2013. szeptember 21-én 17 óra 45 perc körüli időben egy erdőtarcsai családi ház elé mentek, ahol szóváltásba keveredtek az ott tartózkodó két nővel és egy férfival. A személyek ezt követően a náluk lévő bottal és betondarabbal a ház előtt parkoló személygépkocsit megrongálták, majd a kert kapuját erőszakkal benyomták és bementek az udvarra. Itt újra egy személygépkocsit kezdtek a náluk lévő eszközökkel ütlegelni, majd az ott tartózkodó sértetteket bántalmazták, melynek következtében két nő és egy férfi megsérült.
A rendőrök a személyeket rövid időn belül elfogták, a rendőrkapitányságra előállították, majd gyanúsítottként hallgatták ki őket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi
VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...
Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.
