Hírek
2013. Június 07. 13:30, péntek |
Helyi
Forrás: infonograd
Önkénteseket vár megyénkben is a katasztrófacédelem
Zöldszámot indít és önkénteseket vár a katasztrófavédelem.
A belföldről ingyenesen hívható zöld szám indítását a kialakult árvízi helyzetre való tekintettel – az állampolgárok még gyorsabb és hatékonyabb tájékoztatása indokolta. A 06 80 205-500-as zöldszámon az árvízi helyzettel kapcsolatban a követendő magatartási szabályokról, a már megtett és tervezett intézkedésekről, a kialakult veszélyhelyzetekről, valamint az esetleg szükségessé váló kitelepítésekről lehet érdeklődni. Mint ismert, a kormány kedd déltől rendeletben hirdetett veszélyhelyzetet az árvíz miatt. Az árvízi védekezésre önkéntesen jelentkezőket is várnak az ország minden településéről. A Nógrád Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság a 32-es körzet, 521-030–as telefonszámon várja a segíteni akarók jelentkezését, akik ugyanezen a számon további információkat kaphatnak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi
VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...
Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.
2026. Február 04. 18:09, szerda | Helyi
VIDEÓ - Ausztrália Csendes Összeomlása
Mi történik, ha egy ország meggazdagszik anélkül, hogy valódi gazdaságot építene? Ausztrália hamarosan meg fogja tudni.
2026. Január 27. 11:16, kedd | Helyi
VIDEÓ - Salgótarjánnak biztosra kell mennie!
Nehezen megszerzett előnyünket nem adhatjuk, nem ajándékozhatjuk a bizonytalan jövőre szavazókra. Gondolhat bárki bármit a város jövőjéről, de a tényekkel szemben haladni ésszerűtlen és felelőtlen dolog.
2026. Január 25. 13:32, vasárnap | Helyi
EGY RÈGI TÖRTÉNET!
Messziről jött emberek beszélnek zöldségeket, baloldali megmondóemberek pedig ferdítik a valóságot, ezért fontosnak tartom, hogy röviden bemutassam az én történetemet.
