2024. április 29, hétfő - Péter

2024. Február 11. 15:29, vasárnap | Helyi sport
Forrás: VISKÁRDI PÉTER-NOGRADEX

Salgótarjáni Nosztalgia Teremfoci Torna - 2024. február 11.

Nosztalgia Focitorna a Polgári Salgótarjánért Alapítvány szervezésében a Nordtechnik kupáért. Tekintsék meg rövid összefoglalónkat a napról!
Minden résztvevőnek és szurkolónak köszönjük a mai élményeket!

FEKETE PÁRDUC

A Salgótarjáni Városi Sportcsarnokban második alkalommal rendezték meg a Nosztalgia Teremfoci Tornát. A viadalon négy csapat (40 éven felüli játékosokkal) lépett parkettra: Baglyasaljai SE (BASE), Ötvözetgyár (ÖMTE), SBTC és az SKSE. Ez mellett volt két betétmérkőzés is. A torna főtámogatója a Polgári Salgótarjánért Alapítvány, a kupa névadója a Nordtechnik Kft., míg a főszervező Seregi Albert volt.

EREDMÉNYEK:

Baglyasalja – SBTC 0 – 2 Gl.: Pingiczer, Oláh.

ÖMTE – SKSE 0 – 2 Gl.: Jambrik (2).

SBTC – ÖMTE 2 – 0 Gl.: Sándor, Romhányi.

SBTC U16 Fiú I. – SBTC U16 Fiú II. 5 – 0

SKSE–Baglyasalja 1 – 0 Gl.: Balázs.

SBTC Női I. – SBTC Női II. 2 – 0

Baglyasalja–ÖMTE 2 – 1 Gl.: Nánási (2), ill. Kiss.

SKSE–SBTC 0 – 2 Gl.: Pingiczer, Sándor.

A TORNA VÉGEREDMÉNYE:

1. SBTC 9 pont

2. SKSE 6 pont

3. Baglyasalja 3 pont

4. ÖMTE 0 pont

A viadalt hibátlan teljesítménnyel az SBTC csapata nyerte meg (az elsőn 2022-ben is élen zártak). A mérkőzéseket Ágoston András, Gordos Árpád és Ludányi József vezette. A csapatoknak, játékosoknak és a játékvezetőknek a díjakat Sisa Tibor egyetemi tanár, az UEFA Jira-panel tagja, az UEFA Technikai Observere, Kreicsi Bálint, a Nordtechnik Kft. ügyvezetője, Babják János, az SBTC elnöke és Bogár Gergő NB I-es játékvezető adta át.

KÜLÖNDÍJAK:

Legjobb kapus: Szabó Csaba (SBTC)

Legjobb védő: Balázs Attila (SKSE)

Legjobb támadó: Muzsik Sándor (Baglyasalja)

Gólkirály: Pingiczer Tamás (SBTC)

PILLANATKÉPEK A NÉZŐTÉRRŐL

Korábbi részletes beszámolónkat itt olvashatja:

Salgótarjáni Nosztalgia Teremfoci Torna - 2024. február 11-én, vasárnap délelőtt: