Hírek
2020. Szeptember 03. 10:57, csütörtök |
Helyi
Forrás: police
Nem hagyták magukat megvesztegetni
Büntetését akarta elkerülni az engedély nélkül vezető 18 éves nő.
A Balassagyarmati Rendőrkapitányság munkatársai 2020. szeptember elsején 13 óra 57 perckor Bercel belterületén ellenőriztek egy személygépkocsival közlekedő 18 éves hatvani lakost. A rendőrök megállapították, hogy a gépjárművezető érvényes vezetői engedéllyel nem rendelkezik. A nő – azért, hogy a büntetést elkerülje – a rendőröknek készpénzt ajánlott fel, amelyet az egyenruhások nem fogadtak el.
A Balassagyarmati Rendőrkapitányság munkatársai a sofőrt előállították és vele szemben engedély nélküli vezetés szabálysértés elkövetése miatt eljárást indítottak. A rendőrök hivatali vesztgetés bűntett gyanúja miatt az eljárás során keletkezett iratokat az ügyben illetékes Központi Nyomozó Főügyészség részére továbbítják.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi
VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...
Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.
2026. Február 04. 18:09, szerda | Helyi
VIDEÓ - Ausztrália Csendes Összeomlása
Mi történik, ha egy ország meggazdagszik anélkül, hogy valódi gazdaságot építene? Ausztrália hamarosan meg fogja tudni.
2026. Január 27. 11:16, kedd | Helyi
VIDEÓ - Salgótarjánnak biztosra kell mennie!
Nehezen megszerzett előnyünket nem adhatjuk, nem ajándékozhatjuk a bizonytalan jövőre szavazókra. Gondolhat bárki bármit a város jövőjéről, de a tényekkel szemben haladni ésszerűtlen és felelőtlen dolog.
2026. Január 25. 13:32, vasárnap | Helyi
EGY RÈGI TÖRTÉNET!
Messziről jött emberek beszélnek zöldségeket, baloldali megmondóemberek pedig ferdítik a valóságot, ezért fontosnak tartom, hogy röviden bemutassam az én történetemet.
