Városlista
2026. június 25, csütörtök - Vilmos

Hírek

2023. Január 14. 07:33, szombat | Belföld
Forrás: mti

Nébih: nem jelölt tej allergén miatt többféle szeletet vont ki a forgalomból a Tesco

Nébih: nem jelölt tej allergén miatt többféle szeletet vont ki a forgalomból a Tesco

Nem jelölt tej allergén miatt a TESCO-Global Zrt. Tesco Plant Chef Protein Vegan Bar és Tesco Free From GM termékeket hívott vissza a forgalomból - közölte a Nébih.

Az érintett termékek a Tesco Plant Chef Protein Vegan Bar chocolate/toffee/strawberry 40 grammos és Tesco Free From GM pisztáciás/kesu szelet 35 grammos termék.

A Nébih tájékoztatása szerint a termékek a tejre érzékeny fogyasztóknál allergiás reakciókat válthatnak ki, ezért esetükben a fogyasztásuk kerülendő.

A termékvisszahívás és forgalomból kivonás valamennyi minőségmegőrzési idejű és tételszámú terméket érinti.

Az érintett termékek bármelyik Tesco üzletbe visszavihetők, a termékek árát blokk nélkül is visszatérítik. Az üzletlánc a visszahívásról a honlapján tájékoztatta vásárlóit - írták.

Címkék: Nébih

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld

Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét

Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.

2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld

Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik

A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.

2026. Június 24. 15:26, szerda | Belföld

Benyújtották az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát előkészítő törvényjavaslatot

A Tisza Párt parlamenti képviselője, Melléthei-Barna Márton kedd este benyújtotta azt a törvényjavaslatot, amely az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát készíti elő.

2026. Június 24. 11:20, szerda | Belföld

Az NKFH országos vizsgálatot indít az edzőtermek általános szerződési feltételeinek ellenőrzésére

A Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) országos témavizsgálatot indít az edzőtermeket üzemeltető vállalkozások által alkalmazott általános szerződési feltételek fogyasztóvédelmi szempontú ellenőrzésére