Hírek
2023. November 17. 15:49, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
MKIF: folytatódik az M0-M1 csomópont felújítása
Az M0-M1 autópálya csomópontjának környezetében több le- és felhajtó ágon burkolatfelújítási munkálatokba kezdnek szombaton - közölte a Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. (MKIF) pénteken az MTI-vel.
A cég hozzátette: a munkálatok forgalomkorlátozással és a csomóponti ágak lezárásával járnak, ezért arra kérik a közlekedőket, hogy hosszabb menetidővel számoljanak.
A tájékoztatás szerint mivel véget ért az egyes vasúti fővonal felújításának második üteme, lehetőség nyílik a korábban megkezdett burkolat-felújítási munkálatok folytatására.
Előreláthatólag december 1-jéig tartanak a felújítási munkák az M0-M1 csomópontjában - írta a MKIF.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 22. 14:00, vasárnap | Belföld
Választás 2026 - Magyar Péter: a Tisza meg fogja nyerni a választást
A Tisza Párt nemcsak elindul története első országgyűlési választásán, hanem meg is fogja nyerni azt, nem kicsit, hanem nagyon, nagyon -
2026. Február 22. 09:16, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor szerint a Tisza, Brüsszel és Kijev titkos paktumot kötött Münchenben
2026. Február 21. 13:00, szombat | Belföld
KSH: decemberben a bruttó átlagkereset 789 200 forint volt
2025 decemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 789 200, a nettó átlagkereset 548 900 forint volt - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2026. Február 21. 12:00, szombat | Belföld
Választás 2026 - Hivatalosan megkezdődött a kampányidőszak
Hivatalosan megkezdődött szombaton az április 12-ei országgyűlési képviselő-választás kampányidőszaka, életbe léptek a kampányra vonatkozó szabályok.
