Hírek
2011. December 24. 07:34, szombat |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Megvan az olimpia söre
Az orosz Baltika lesz a 2014-es szocsi téli olimpia hivatalos söre.
A szervezőbizottság csütörtökön jelentette be az erre vonatkozó megállapodást, melynek anyagi vonatkozását azonban nem árulta el.
A Baltika, amely a dán Carlsberg csoport tulajdona, Oroszország legnagyobb piaci részesedéssel rendelkező sörgyára.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 14. 08:14, szombat | Sport
Labdarúgó NB I - Nem bírt a Győr az MTK-val
A Győr saját stadionjában gól nélküli döntetlent játszott pénteken az MTK-val a labdarúgó Fizz Liga 26. fordulójában.
2026. Március 13. 07:31, péntek | Sport
Férfi kézilabda BL - Kínos veszprémi vereség a csoportkör zárásán
A Veszprém házigazdaként 38-33-ra kikapott a dán Aalborg HB-től csütörtökön a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, és fennállása legrosszabb csoportkörét zárta hét-hét győzelemmel és vereséggel.
2026. Március 13. 07:23, péntek | Sport
Európa-liga - Kétgólos ferencvárosi győzelem és előny a nyolcaddöntőben
A Ferencváros 2-0-ra legyőzte a vendég Bragát a labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntős párharcának csütörtöki első mérkőzésén, így jó helyzetben utazhat Portugáliába a jövő szerdai visszavágóra.
