Hírek
2014. Augusztus 11. 13:30, hétfő |
Helyi
Forrás: infonograd
Megszegte a távoltartás szabályait, őrizetbe vették
A Balassagyarmati Rendőrkapitányság őrizetbe vett egy őrhalmi férfit.
A rendelkezésre álló adatok alapján a minap B. Sándor őrhalmi lakos megszegte a Balassagyarmati Járásbíróság távoltartó határozatában foglaltakat, és elment felesége házához. A férfi a feleségét folyamatosan inzultálta, majd miután a sértett értesítette a rendőrséget, a helyszínről távozott. Az egyenruhások a 42 éves férfit két órán belül elfogták, és előállították.
A Balassagyarmati Rendőrkapitányság a távoltartó határozat szabályainak megszegése miatt B. Sándort őrizetbe vette, és kezdeményezte bíróság elé állítását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi
VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...
Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.
2026. Február 04. 18:09, szerda | Helyi
VIDEÓ - Ausztrália Csendes Összeomlása
Mi történik, ha egy ország meggazdagszik anélkül, hogy valódi gazdaságot építene? Ausztrália hamarosan meg fogja tudni.
2026. Január 27. 11:16, kedd | Helyi
VIDEÓ - Salgótarjánnak biztosra kell mennie!
Nehezen megszerzett előnyünket nem adhatjuk, nem ajándékozhatjuk a bizonytalan jövőre szavazókra. Gondolhat bárki bármit a város jövőjéről, de a tényekkel szemben haladni ésszerűtlen és felelőtlen dolog.
2026. Január 25. 13:32, vasárnap | Helyi
EGY RÈGI TÖRTÉNET!
Messziről jött emberek beszélnek zöldségeket, baloldali megmondóemberek pedig ferdítik a valóságot, ezért fontosnak tartom, hogy röviden bemutassam az én történetemet.
