Hírek
2018. Március 11. 05:02, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Megöltek egy nőt Dabason, elfogták a gyanúsítottat
Elfogták egy Dabason történt gyilkosság feltételezett elkövetőjét szombaton a rendőrök - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI-vel.
A rendőrség honlapján azt írták: egy 69 éves nőt kedd délelőtt egy hozzátartozója holtan találta dabasi otthonában, az asszony halálát az adatok szerint bántalmazás okozta.
A Pest megyei nyomozók adatgyűjtés után azonosították, majd szombat hajnalban elfogták a bűncselekmény feltételezett elkövetőjét, egy 43 éves, szintén dabasi férfit, akit az előállítása után emberölés gyanúja miatt gyanúsítottként hallgattak ki.
A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság előterjesztést tesz a gyanúsított előzetes letartóztatására.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 24. 15:00, péntek | Belföld
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben - közölte a légitársaság, miután egy versenytársának vezetője a Wizz Air várható próblémáiról beszélt a magas kerozinár és az ellátási problémák miatt.
2026. Április 24. 14:00, péntek | Belföld
Európai Ügyészség: készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni
Készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni - mondta Laura Kövesi, az Európai Ügyészség (EPPO) vezetője a 11. delphi gazdasági fórumon tartott sajtótájékoztatón csütörtökön.
2026. Április 24. 12:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat
A Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat - közölte a választáson nyertes párt miniszterelnöke csütörtökön a Facebookon.
2026. Április 24. 07:16, péntek | Belföld
Mol: megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába
Megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába - közölte a Mol Nyrt. a Budapesti Értéktőzsde honlapján csütörtökön.
