Városlista
2025. február 16, vasárnap - Julianna

Hírek

2024. Július 10. 07:55, szerda | Kék hírek
Forrás: MTI

Megöltek egy nőt a XIX. kerületben

Megöltek egy nőt a XIX. kerületben

Megöltek egy nőt a XIX. kerületben, a rendőrök a helyszínen elfogták a nő férjét - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság kedden a police.hu oldalon.

A közleményben azt írták: a fővárosi rendőrök kedden bejelentés alapján jelentek meg egy budapesti, XIX. kerületi ingatlannál, ahol 13 óra 30 perc körül egy halott nőt találtak.

A körülmények idegenkezűségre utaltak, ezért a rendőrök a helyszínen elfogták a nő férjét, akinek elszámoltatása folyamatban van - tették hozzá.

A tájékoztatás szerint a Budapesti Rendőr-főkapitányság emberölés gyanúja miatt folytat büntetőeljárást.

Címkék: gyilkosság

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 16. 08:58, vasárnap | Kék hírek

Rács mögött a műszaki vizsgaállomás korrupt munkatársai

A Nógrád Vármegyei Főügyészség indítványára a bíróság letartóztatott három férfit, akik majd egy éven keresztül kenőpénzeket kínálva, illetve elfogadva engedtek át a műszaki vizsgán rossz műszaki állapotú járműveket.

2025. Február 16. 08:57, vasárnap | Kék hírek

Állatkínzás miatt letartóztatás

A Sárvári Járási Ügyészség eredményesen indítványozta annak az osztrák nőnek a letartóztatását, aki a megalapozott gyanú szerint több magyarországi ingatlanában rendkívül rossz körülmények között tartott állatokat.

2025. Február 13. 07:09, csütörtök | Kék hírek

Pénzvisszatérítés ígéretével keresik csalók az ügyfeleket az MVM Next nevében

Pénzvisszatérítés ígéretével keresik csalók az ügyfeleket az MVM Next nevében - hívta fel a figyelmet az MVM Next Energiakereskedelmi Zrt. az MTI-nek küldött közleményében.

2025. Február 06. 07:41, csütörtök | Kék hírek

ORFK: bocsánatot kér a rendőrség a japán nő halála ügyében folytatott kommunikációja miatt

Bocsánatot kér a rendőrség a V. kerületi lakástűzzel összefüggésben meghalt japán nő ügyében folytatott kommunikációja miatt