Városlista
2025. december 5, péntek - Vilma

Hírek

2015. Február 26. 17:00, csütörtök | Helyi
Forrás: infonograd/MTI

Megölte feleségét, majd magával is végzett egy férfi Érsekvadkerten

Megölte feleségét, majd magával is végzett egy férfi Érsekvadkerten

Megölte 25 éves feleségét, majd magával is végzett egy 23 éves férfi a Nógrád megyei Érsekvadkerten - közölte a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.

Nágel Tamás elmondta, hogy a rendőrségre csütörtök reggel érkezett bejelentés, miszerint a házaspár előző nap délután ismeretlen helyre távozott Érsekvadkertről.
A két embert csütörtökön holtan találták a község külterületén. Az elsődleges adatok szerint a férfi megölte feleségét, majd önmagával is végzett.
A megyei rendőr-főkapitányság büntetőeljárás keretében vizsgálja az eset körülményeit.

Címkék: megölte

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 02. 12:55, vasárnap | Helyi

Bejrút 50: aki utoljára szállt le a katasztrófát szenvedett Malév Tu-154-essel (Ep. 349)

Mazalin Tibor, a Malév vezető fedélzeti mérnöke teljesítette az utolsó, Rómából érkező járatot azzal a Tu-154-essel, amely 1975. szeptember 29-én este Libanonba indult tovább, de a bejrúti repülőteret már nem érte el.

2025. November 02. 12:30, vasárnap | Helyi

NEM TUDTA, HOGY ILYEN ERŐS AZ AUTÓ... A LEGDRÁGÁBB AUTÓS BAKIK, AMIK TÉNYLEG SOKBA KERÜLTEK!

Összegyűjtöttem nektek, miért fontos, hogy a vezetéshez ész is társuljon, vagyis hoztam nektek néhány elrettentő példát arról,

2025. November 02. 12:20, vasárnap | Helyi

Miért Gyártják A Chipek 90%-Át Tajvanon

A könyvekben a második világháborút gyakran „a motorok háborújaként” emlegetik.

2025. November 02. 09:50, vasárnap | Helyi

VOLT EGYSZER EGY ÖBLÖSÜVEGGYÁR

Salgótarján nem csak a bányászatról, az Acélgyárról volt híres egykor, hanem az üvegiparáról is. Képek egy „elfeledett” szakmáról, melyről híres volt Salgótarján.