Hírek
2018. December 24. 09:59, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Meghalt egy autó utasa, amely lovat gázolt Rédicsnél
Árokba csapódott járművével egy autós, miután lovat gázolt el Rédics közelében vasárnap este, utasa belehalt sérüléseibe.
A Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság honlapjának közlése szerint a baleset a 75-ös főút 67-es kilométerénél, Rédics közelében történt.
Egy személygépkocsi elgázolt egy lovat, a jármű pedig az ütközés következtében az árokba csapódott. Az autó utasát a tűzoltók feszítővágó segítségével szabadították ki, de az életét már nem lehetett megmenteni. A jármű vezetője könnyebb sérülést szenvedett.
A mentési munkálatok idejére a főút érintett szakaszát teljes szélességében lezárták.
Bán Kitti, a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI érdeklődésére elmondta: a ló gazdátlanul került a főútra.
Az MTI úgy tudja, hogy az állat az ütközés után elpusztult.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 04. 09:43, szombat | Belföld
BRFK: az amerikai alelnök látogatása miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lesz Budapesten
Az amerikai alelnök látogatása miatt április 6. és 8. között megváltozik a forgalmi rend Budapesten - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) pénteken a police.hu oldalon.
2026. Április 03. 14:00, péntek | Belföld
Tavaszias idő várható a húsvéti hosszú hétvégén
2026. Április 03. 13:00, péntek | Belföld
Magyar Levente: a paksi bővítés minden nehézség ellenére határidőre el fog készülni
Gőzerővel zajlanak a munkálatok, így a paksi atomerőmű bővítése minden nehézség ellenére határidőre el fog készülni – közölte Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára.
2026. Április 03. 08:58, péntek | Belföld
Magyarországra látogat az Amerikai Egyesült Államok alelnöke
Április 7-8-án Magyarországra látogat J.D. Vance, az Amerikai Egyesült Államok alelnöke és felesége - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
