Hírek
2013. Június 26. 10:00, szerda |
Helyi
Forrás: infonograd
Megdobálták egymás házát, majd összeverekedtek
A rendőrök elfogták a garázdákat.
A Pásztói Rendőrkapitányság Vizsgálati Alosztálya garázdaság bűntett elkövetése miatt folytat büntetőeljárást. A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján vanyarci lakosok - egy 42 éves férfi, egy 40 éves nő, egy 16 éves fiú és egy gyermekkorú személy - 2013. június 24-én a hajnali órákban korábbi nézeteltérés miatt megjelentek Vanyarcon egy családi ház előtt, ahol tégladarabokkal betörték a ház egyik ablakát. A csoport férfi tagja ezután egy karóval megütötte a lakásból kilépő 21 éves férfit, majd távoztak a háztól.
Ezt követően a házban tartózkodó, megtámadott személyek - egy 41 és egy 21 éves szalmatercsi férfi, valamint egy 41 éves szalmatercsi és egy 44 éves vanyarci nő - támadóik házához mentek, melynek ablakait ők is kövekkel betörték, majd a korábbi támadóikkal az utcán összeverekedtek.
A bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható személyeket a rendőrök elfogták, majd a rendőrkapitányságra történő előállításukat követően gyanúsítottként hallgatták ki csoportosan elkövetett garázdaság bűntett megalapozott gyanúja miatt.
A 42 éves férfit és a 40 éves nőt a hatóság őrizetbe vette.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi
VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...
Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.
2026. Február 04. 18:09, szerda | Helyi
VIDEÓ - Ausztrália Csendes Összeomlása
Mi történik, ha egy ország meggazdagszik anélkül, hogy valódi gazdaságot építene? Ausztrália hamarosan meg fogja tudni.
2026. Január 27. 11:16, kedd | Helyi
VIDEÓ - Salgótarjánnak biztosra kell mennie!
Nehezen megszerzett előnyünket nem adhatjuk, nem ajándékozhatjuk a bizonytalan jövőre szavazókra. Gondolhat bárki bármit a város jövőjéről, de a tényekkel szemben haladni ésszerűtlen és felelőtlen dolog.
2026. Január 25. 13:32, vasárnap | Helyi
EGY RÈGI TÖRTÉNET!
Messziről jött emberek beszélnek zöldségeket, baloldali megmondóemberek pedig ferdítik a valóságot, ezért fontosnak tartom, hogy röviden bemutassam az én történetemet.
