Hírek
2020. Május 06. 06:15, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok
Maró folyadékkal súlyos sérüléseket okozott a gyermekének

Maró folyadékkal öntötte le 19 éves lányát egy férfi Orosházán, mert szerinte a lány gyakran váltogatta partnereit. A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte.
Vegyszerrel öntötte le a lányát egy férfi 2019. április 21-én Orosházán, az Október 6. utcában. A férfi elmondása szerint a gyermeke gyakran váltogatta partnereit. Megpróbált beszélni vele erről, de nem tudott rá hatni. Ezért egy félliteres műanyag flakonba maró hatású folyadékot tett, és az utcán, egy olyan helyen, ahol tudta, hogy meg fog jelenni a lánya, megvárta őt. Odalépett hozzá és megkérdezte tőle, hogy kivel fog találkozni. Amikor a lány válaszolt, elővette a flakont és azért, hogy ne tudjon elmenni a randevúra, a vegyszerrel lelocsolta őt. A fejére is öntött a folyadékból, ami lecsorgott az arcára, a maró anyag súlyos sérüléseket okozott a 19 éves lánynak – közölte a rendőrség.
Az Orosházi Rendőrkapitányság a férfi ellen súlyos testi sértés bűntett miatt eljárást indított. A nyomozás vizsgálati szakaszában a rendőrség a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és a büntetőeljárás iratait május 4-én továbbította az ügyészségre.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 14. 07:22, péntek | Belföld
Március 15. - Kövér László: a magyar szabadság íze soha nem felejthető
A magyar szabadság íze soha nem felejthető, és ahol a hősöket nem felejtik, ott mindig lesznek újak
2025. Március 14. 07:21, péntek | Belföld
A hétvégén is folytatódik a csapadékos idő és lehűlés kezdődik
A hétvégén is folytatódik a csapadékos idő, szombaton, a március 15-ei nemzeti ünnepen is országszerte várható eső, zápor, zivatar, és majd csak vasárnap csökken a csapadék esélye.
2025. Március 14. 07:19, péntek | Belföld
Március utolsó péntekén indul az idei balatoni személyhajózási szezon
Március 28-án, pénteken indul az idei, 179. személyhajózási szezon a Balatonon - közölte a Balatoni Hajózási Zrt. a honlapján.
2025. Március 14. 07:17, péntek | Belföld
AM: eredményesek a ragadós száj- és körömfájás kapcsán megtett intézkedések
Eredményesek a magyar járványvédelmi intézkedések a ragadós száj- és körömfájás vírussal kapcsolatban, ezért az uniós országok feloldhatják a Magyarországgal szembeni behozatali korlátozásokat.