Városlista
2025. március 18, kedd - Sándor

Hírek

2016. December 06. 15:51, kedd | Bulvár
Forrás: mti

Marilyn Manson, Scooter, DJ Bobo és Parov Stelar is jövőre Budapesten

Marilyn Manson, Scooter, DJ Bobo és Parov Stelar is jövőre Budapesten

Nyolc év után jövő júliusban ismét koncertet ad Magyarországon Marilyn Manson. Az amerikai sztár a Budapest Parkban lép fel 2017-ben, akárcsak az osztrák Parov Stelar, aki egy év után május 13-án tér vissza.

A provokatív, megbotránkoztató produkcióiról ismert Marilyn Manson és együttese legutóbb 2009-ben a VOLT Fesztiválon lépett fel Magyarországon. A kultikus zenész és csapata 2017. július 20-án most készülő új, SAY10 munkacím alatt futó, Valentin-napra megjelenő tizedik stúdióalbumát mutatja be a Budapest Parkban - közölték a szervezők kedden az MTI-vel.

Szintén új show-val érkezik a Parkba az elektro-szving kiemelkedő előadója, Parov Stelar (Marcus Füreder) és zenekara, ők idén is felléptek itt és a Sziget fesztiválon is. Jövőre a Burning Spider című műsorral térnek vissza. Az együttes tagjai a dzsesszkultúra világából merített inspirációk és a legmodernebb elektronikus hangminták keresztezéséből állítják elő lendületes zenei darabjaikat.

A Budapest Parkba már bejelentett jövő évi előadók között szerepel a Scooter (május 27.) és Dj Bobo (szeptember 16.) is. Ami a hazai fellépőket illeti, a Budapest Park nyitóhétvégéjén, április 28-án ad koncertet Rúzsa Magdi, az Amorf Ördögök (augusztus 4.) egyedül itt lép fel 2017-ben, színpadra lép Majka & Curtis (április 29.) és a Halott Pénz (május 20.) is.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 16. 08:23, vasárnap | Bulvár

A világ legmagasabb épületén is megemlékeztek a magyar forradalomról - Videó

A dubaji felhőkarcoló jelenleg a világ legmagasabb épülete a maga 828 méterével, a torony fényjátékait pedig mindig hatalmas érdeklődés övezi, a mostani videót is több százezer ember láthatta.

2025. Március 14. 07:18, péntek | Bulvár

Lázár János: 2500 forintba fog kerülni 2026-ban a borsodiaknak a vármegyei autópályamatrica

Jelentős kedvezménnyel, várhatóan 2500 forintért vehetik meg a Borsod-Abaúj-Zemplénben élők jövőre a megyei autópályamatricát - jelentette be az építési és közlekedési miniszter csütörtökön Facebook-oldalán.

2025. Március 13. 07:43, csütörtök | Bulvár

Vatikán: Ferenc pápa állapota továbbra is stabil, a tüdőröntgen javulást mutat

Ferenc pápa állapota stabil maradt, a tüdőröntgen javulást mutat, a klinikai kórkép azonban továbbra is összetettnek számít - közölte a Szentszék az orvosi vélemény alapján szerda este.

2025. Március 13. 06:00, csütörtök | Bulvár

Rekordszámú szerző kapott jogdíjat, rekordszámú új dal született

2024-ben több mint 13,5 milliárd jogdíjat fizetett ki a dalok, zeneművek szerzőinek az Artisjus, ami reálértékben elérte a pandémia előtti szintet.