Hírek
2017. Március 14. 07:32, kedd |
Külföld
Forrás: mti
Magyar nő meggyilkolásának gyanújával tartóztattak le egy férfit Ausztriában
Magyar nő meggyilkolásának gyanújával tartóztattak le egy osztrák férfit a stájerországi Mariazellben hétfőn.
Az ügyről egyelőre kevés részletet közöltek. A hivatalos információkból az derül ki, hogy a 40 éves felső-stájerországi férfi beismerte, hogy még decemberben holtan talált a lakásában egy 42 éves magyar nőt, de azt állította, nem tudja, hogyan halt meg, mert ő egy másik helyiségben aludt. A helyi bűnügyi hivatal feltételezése szerint viszont el is tüntette a holttestet.
Egy nyomozó arról is tájékoztatást adott, hogy a gépkezelő férfi szintén decemberben több napra eltűnt. Röviddel előkerülése után azt mondta, hogy Magyarországról elrabolták. Később azonban módosította az elhangzottakat, és azt mondta, hogy az emberrablást csak kitalálta, mert féltette a gyermekeit.
A gyanúsított feltehetően kapcsolatban állt a prostitúcióval - derül ki a közlésekből.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 22. 13:00, vasárnap | Külföld
Az amerikai elnök 10-ről 15 százalékra emeli a globális vámtarifát
Az amerikai elnök közölte szombaton, hogy az előző nap bejelentett 10-ről 15 százalékra emeli az új globális vámtételt.
2026. Február 22. 11:00, vasárnap | Külföld
Robert Fico: ha Zelenszkij nem indítja újra az olajszállítást, az áramkivitel leállítását fogom kérni
2026. Február 21. 15:00, szombat | Külföld
Az amerikai legfelsőbb bíróság érvénytelenítette Donald Trump globális vámintézkedéseit
Az Egyesült Államok Legfelsőbb Bírósága érvénytelenítette a Donald Trump elnök által bevezetett, országonként megállapított vámokat pénteken.
2026. Február 20. 17:00, péntek | Külföld
Donald Trump: Iránnak nem lehet atomfegyvere
Iránnak nem lehet atomfegyvere, mert az aláássa a közel-keleti békét - hangsúlyozta Donald Trump amerikai elnök az általa kezdeményezett Béketanács első ülésén Washingtonban, a Donald J. Trump Békeintézetben csütörtökön.
