Hírek
2015. December 01. 07:00, kedd |
Helyi
Forrás: police
Lezárt ügyek: gázlopás
A rendőrség vádemelési javaslattal élt egy romhányi férfivel szemben, aki gázt tulajdonított el a szolgáltatójától.
A Rétsági Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárást egy 42 éves romhányi férfi ellen.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján a gyanúsított illegálisan rácsatlakozott a szolgáltató gázvezetékére és onnan 2011. februárjától 2015. március 18-ig jogtalanul fölgázt vételezett.
Az ügyben indított nyomozást a Rétsági Rendőrkapitányság a napokban lezárta és az iratokat vádemelési javaslattal megküldte az illetékes járási ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi
VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...
Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.
2026. Február 04. 18:09, szerda | Helyi
VIDEÓ - Ausztrália Csendes Összeomlása
Mi történik, ha egy ország meggazdagszik anélkül, hogy valódi gazdaságot építene? Ausztrália hamarosan meg fogja tudni.
2026. Január 27. 11:16, kedd | Helyi
VIDEÓ - Salgótarjánnak biztosra kell mennie!
Nehezen megszerzett előnyünket nem adhatjuk, nem ajándékozhatjuk a bizonytalan jövőre szavazókra. Gondolhat bárki bármit a város jövőjéről, de a tényekkel szemben haladni ésszerűtlen és felelőtlen dolog.
2026. Január 25. 13:32, vasárnap | Helyi
EGY RÈGI TÖRTÉNET!
Messziről jött emberek beszélnek zöldségeket, baloldali megmondóemberek pedig ferdítik a valóságot, ezért fontosnak tartom, hogy röviden bemutassam az én történetemet.
