Hírek
2023. Február 22. 06:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Letartóztatták egy kilenc éve elkövetett gyilkosság gyanúsítottjait
Egy 51 éves nőt és egy 28 éves férfit gyanúsít a rendőrség egy 2014-ben elkövetett \"életellenes bűncselekménnyel összefüggésben\", a bíróság elrendelte a letartóztatásukat - közölte a Győr-Moson-Sopron Vármegyei rendőrség.
A főkapitányság azt írta, hogy halált okozó testi sértés bűntett megalapozott gyanúja miatt folytatnak eljárást M. Milán és M. Milánné ellen.
Ismertetésük szerint a nyomozást idén januárban kezdték el a rendőrök, miután "bűnügyi információ merült fel arról", hogy kilenc évvel korábban, közös győri tartózkodási helyükön olyan súlyosan bántalmaztak egy fiatal lányt, hogy a sértett életét vesztette, majd a holttestet egy Győr környéki helyen elásták.
A férfit és a nőt a nyomozók bűnügyi őrizetbe vették, a bíróság elrendelte letartóztatásukat - tették hozzá.
A rendőrök február 16-án Győr külterületén, egy erdős területen tetemkereső kutyákkal és talajradar segítségével megkezdték az áldozat holttestének felkutatását, ami ez idáig nem vezetett eredményre - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 15. 13:00, péntek | Belföld
Rogán Antal: minden törvényesen történt
\"Én egészen nyugodt vagyok, minden törvényesen történt\" - nyilatkozta a Telexnek és a 444-nek Rogán Antal a korábbi Miniszterelnöki Kabinetiroda egykori minisztere a minisztériumi átadás-átvétel után csütörtökön.
2026. Május 15. 11:00, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: mindent megtettünk, hogy rendezett állapotban adjuk át az országot az új kormánynak
2026. Május 15. 10:00, péntek | Belföld
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon csütörtökön, legalább két ember megsérült. A baleset Gyoma vasútállomás (Gyomaendrőd) és Csárdaszállás között történt.
2026. Május 15. 07:54, péntek | Belföld
Magyar Péter: megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel
Megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel, teljes körű vizsgálat indul minden területen - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten, sajtótájékoztatón.
