Hírek
2019. Április 22. 18:06, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/Fotók: MTI/Mihádák Zoltán
Leégett egy cukrászda Leányfalun
Kigyulladt egy vendéglátóhely Leányfalun a Móricz Zsigmond úton a Petőfi sétány közelében hétfőn délután.
Teljes terjedelmében égett a két, szorosan egymás mellé épített részből álló, L-alakú épület mintegy 450 négyzetméteres teteje, és a lángok az alsó szinten is érintettek körülbelül 50 négyzetmétert. Az épületben ketten tartózkodtak, ők kijöttek a tűz keletkezésekor.
Az első hírek szerint senki sem sérült meg. A lángokat, a Pest megyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett, a szentendrei és a fővárosi hivatásos, valamint a leányfalui és a visegrádi önkéntes tűzoltók fékezték meg. Az egységek kihoztak két gázpalackot is, amelyeket nem ért hőhatás – közölte a katasztrófavédelem.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 05. 07:19, péntek | Belföld
Visszatér a napos idő a nyár első hétvégéjén
2026. Június 05. 07:17, péntek | Belföld
Több politikus letartóztatását is elrendelte a bíróság az óbudai korrupciós ügyben
2026. Június 05. 07:07, péntek | Belföld
Magyar Péter: Nem tudunk teljesen leszakadni az orosz energiáról
2026. Június 04. 18:00, csütörtök | Belföld
NAK: nem szabad az utolsó pillanatra hagyni az egységes kérelmek benyújtását
A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) arra kéri a gazdálkodókat, hogy ne hagyják az utolsó pillanatra az egységes kérelmek benyújtását - közölte a NAK szerdán az MTI-vel.
