Hírek

2012. Május 21. 07:17, hétfő | Sport
Forrás: mno.hu / MTI

Közel négyezren vettek részt a női futógálán

Öt különböző távon állhattak rajthoz a résztvevők a vasárnapi, margitszigeti, 17. Coca-Cola testébresztő női futógálán. A csak nőknek kiírt eseményre 3950-en neveztek.

A rendező Budapest Sportiroda (BSI) beszámolója szerint először 3,5 kilométert futhattak az iskolai kollektív csoportok, és ezen a távon még egy futamot rendeztek az egyéni nevezőknek is. A 2,8 kilométeres gyalogló távon sokan indultak babakocsival.

A 7,5 kilométeres távot egyéniben és párosban is teljesíteni lehetett. Az egyéni futók közül a budapesti Kis Zsanett, a MAC-Népstadion versenyzője ért elsőként a célba. A párosok 3,5 km + 4 km elosztásban futották le a távot, itt a Borsodi Futólányok szerezték meg a győzelmet.

A brit nagykövet-helyettes, Theresa Bubbear és munkatársai, továbbá a Brit Kereskedelmi Kamara, valamint a Brit Nők Egyesülete közösen indultak a 17. Coca-Cola testébresztő női futógálán. Céljuk a londoni olimpia és paralimpia népszerűsítése volt.

EVO-val a Mikulás Ralin!

Két ismerős gyors vár Csabira és Zolira a murva ralin, amin ötször mehetnek rajta végig.

2021. November 23. 15:10, kedd | Sport

A FIFA közölte az Év játékosa-díj szűkített listáját

A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) hétfőn nyilvánosságra hozta annak a 11 férfi labdarúgónak a nevét, akik közül kikerül majd a 2021-es győztes.

2021. November 23. 09:05, kedd | Sport

Erősport: 14 év munka van ebben – Juhász Péter a tengerentúlon bizonyíthatott

A „mádi kolosszus” újabb egyéni rekordokat állított fel, de az amerikai élmezőny ezúttal még messze volt.

2021. November 22. 17:24, hétfő | Sport