Városlista
2026. február 22, vasárnap - Gerzson

Hírek

2015. Szeptember 08. 15:00, kedd | Helyi
Forrás: police

Közbiztonsági nap Sámsonházán

Közbiztonsági nap Sámsonházán

Fiatalok és időskorúak is részt vettek a napokban megtartott nyílt napon.

A Sámsonháza Polgárőr Egyesület a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitánysággal és a Salgótarjáni Rendőrkapitánysággal közösen szervezett Közbiztonsági napot 2015. szeptember 5-én Sámsonházán.

A helyi faluházban megtartott rendezvényen az érdeklődők bűnmegelőzési, áldozatvédelmi és balesetmegelőzési ismereteket szerezhettek . A rendőrségi szakemberek a gyermekek részére a kerékpáros közlekedés szabályairól balesetmegelőzési, míg az időskorúak részére a besurranásos és trükkös lopások megelőzésére, elkerülésére vonatkozó bűnmegelőzési tanácsokat adtak. A résztvevők a rendezvényen különböző, korszerű mechanikus és elektronikus vagyonvédelmi eszközökkel ismerkedhettek meg és próbálhattak ki. Az érdeklődők megismerkedhettek a rendőrség csapatszolgálati tevékenysége során használt felszerelésekkel, technikai eszközökkel is. A település lakosai érdeklődéssel fogadták a rendőrségi bemutatókat és előadásokat, melyet a résztvevők nagy létszáma is bizonyított.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi

VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...

Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.

2026. Február 04. 18:09, szerda | Helyi

VIDEÓ - Ausztrália Csendes Összeomlása

Mi történik, ha egy ország meggazdagszik anélkül, hogy valódi gazdaságot építene? Ausztrália hamarosan meg fogja tudni.

2026. Január 27. 11:16, kedd | Helyi

VIDEÓ - Salgótarjánnak biztosra kell mennie!

Nehezen megszerzett előnyünket nem adhatjuk, nem ajándékozhatjuk a bizonytalan jövőre szavazókra. Gondolhat bárki bármit a város jövőjéről, de a tényekkel szemben haladni ésszerűtlen és felelőtlen dolog.

2026. Január 25. 13:32, vasárnap | Helyi

EGY RÈGI TÖRTÉNET!

Messziről jött emberek beszélnek zöldségeket, baloldali megmondóemberek pedig ferdítik a valóságot, ezért fontosnak tartom, hogy röviden bemutassam az én történetemet.