Hírek
2020. November 17. 15:02, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Kiskorú lányt kényszerített szexre
A Győri Járásbíróság elrendelte egy 34 éves férfi letartóztatását, aki feltört internetes profilon, önmagát másnak kiadva szexuális cselekményre kényszerített egy kiskorú lányt.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Főügyészség az MTI-hez kedden eljuttatott közleményében azt írta, a férfit több bűncselekmény elkövetésével gyanúsítják, köztük minősített szexuális kényszerítéssel, felvétel megszerzésével elkövetett gyermekpornográfiával és információs rendszer megsértésével.
A gyanú szerint a férfi öt internetes profilt tört fel, köztük a kiskorú lányét, amelyből megszerzett egy a lány által saját magáról készített pornográf képet és azzal zsarolta a kiskorút, szexuális cselekményre kényszerítve.
A férfi a kényszerítés során további pornográf felvételeket készített a lányról, ezek egyikét fel is töltötte egy pornográf felvételeket megosztó oldalra. Az erről szóló visszaigazolást elküldte a sértettnek, hogy ezzel további együttműködésre kényszerítse.
A letartóztatás elrendelésekor a Győri Járásbíróság osztotta a Győri Járási Ügyészség azon álláspontját, hogy a férfi szabadlábon hagyása esetén megnehezítené az eljárást, emellett fennáll a bűnismétlés veszélye is.
A nyomozást a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság folytatja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 22. 14:00, vasárnap | Belföld
Választás 2026 - Magyar Péter: a Tisza meg fogja nyerni a választást
A Tisza Párt nemcsak elindul története első országgyűlési választásán, hanem meg is fogja nyerni azt, nem kicsit, hanem nagyon, nagyon -
2026. Február 22. 09:16, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor szerint a Tisza, Brüsszel és Kijev titkos paktumot kötött Münchenben
2026. Február 21. 13:00, szombat | Belföld
KSH: decemberben a bruttó átlagkereset 789 200 forint volt
2025 decemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 789 200, a nettó átlagkereset 548 900 forint volt - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2026. Február 21. 12:00, szombat | Belföld
Választás 2026 - Hivatalosan megkezdődött a kampányidőszak
Hivatalosan megkezdődött szombaton az április 12-ei országgyűlési képviselő-választás kampányidőszaka, életbe léptek a kampányra vonatkozó szabályok.
