2012. December 21. 12:00, péntek | Helyi
Forrás: infonograd

Kikaptak futsal-csapataink

A férfiak és nők is vesztesen hagyták el a pályáz.

Kikapott az alsóházi rangadón a Salgótarjáni Futsal Team SVSE NB II-es férfi futsal-csapata. A küzdelemsorozat keleti csoportjában szereplő tarjáni gárda a 14. fordulóban Monorra látogatott, ahol 3-3-as félidei döntetlent követően végül 6-4 arányban maradt alul riválisával szemben. A monoriak győzelmével a két együttes helyet cserélt a bajnoki tabellán. A játéknap további eredményei: Diósgyőr – Gyöngyös 6–6, Vasas-Kalafa SE – Újpesti TE 15–5, Újpesti FC – Siketek SK 17–3, Törökszentmiklós – Nagykáta 6–6, és Rákosmente - Szegedi TE 6–4. A bajnoki tabellát a 37 pontos Rákosmente vezeti, míg a második helyen álló Törökszentmiklós 34, a harmadik Nagykáta pedig 32 pontot gyűjtött eddig. A salgótarjáni gárda 9 ponttal a tabella 12. helyéről várja a folytatást.

Vereséget szenvedtek a hölgyek is: az NB II-es futsal-bajnokság keleti csoportjában szereplő Skorpió SE Salgótarján együttese a bajnokság éllovasánál, Csömörön lépett pályára. A találkozót a listavezető nyerte, de a tarjáni lányok is teljesítették céljukat: tisztes helytállást mutattak, sőt a mérkőzés egyes periódusaiban méltó ellenfelei voltak a házigazdáknak. Az összecsapást 2-1-es félidei vezetést követően 6-2-re nyerték a csömöriek. A tizedik forduló további eredményei: Univerzum II. – Gyulai Amazonok 2–7, Debreceni EAC – Obsitos SE 2–2, és Kecskeméti Főiskola – Budapest Police SE 11–0. A tabella élén a 27 pontos Csömör áll, míg a második Gyula 21, a harmadik Kecskemét pedig 19 pontot gyűjtött eddig. A Skorpió SE 13 ponttal a negyedik helyről várja a folytatást.

Forrás: radiofocus.hu