Hírek
2023. December 15. 06:45, péntek |
Sport
Forrás: MTI-BUDAÖRS
Kikapott Koszovótól a magyar futsalválogatott.
A magyar futsalválogatott barátságos mérkőzésen 6-3-ra kikapott Koszovótól csütörtökön Budaörsön.
Sergio Mullor Cabrera szövetségi kapitány együttese - amely a tavasszal kezdődő Eb-selejtezőkre készül - az első félidőben háromgólos hátrányba került, és bár a hajrában feljött két gólra, egy üres kapus találat végül visszaállította a különbséget.
A magyarok mindhárom gólját Dróth Zoltán szerezte, aki így immár 104 alkalommal volt eredményes a címeres mezben, ezzel pedig átadta a múltnak Lódi Tamás 102 gólos válogatottsági csúcsát.
A két gárda szombaton 16.30-kor ismét összecsap a budaörsi Aramis Csarnokban.
Eredmény:
Magyarország-Koszovó 3-6 (1-4)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 28. 07:42, szerda | Sport
Szalai Attila a lengyel Pogon Szczecinhez került kölcsönbe
A válogatott Szalai Attila kölcsönben a lengyel bajnokság élvonalában szereplő Pogon Szczecin labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását.
2026. Január 28. 07:33, szerda | Sport
Férfi kézilabda Eb - Chema Rodríguez elégedett a döntetlennel
Chema Rodríguez szövetségi kapitány elégedetten értékelt, miután a magyar férfi kézilabda-válogatott 32-32-es döntetlent játszott a társházigazda Svédországgal az Európa-bajnokság csoportkörének harmadik fordulójában, kedden.
2026. Január 27. 07:36, kedd | Sport
Tóth Alex menedzsere: nem szabad irreális elvárásokat támasztani a játékossal szemben
2026. Január 26. 07:00, hétfő | Sport
A Győr több mint húsz év után nyert az FTC vendégeként
Az őszi bajnok Győr hátrányból fordítva 3-1-re győzött a címvédő Ferencváros vendégeként a labdarúgó Fizz Liga 19. fordulójának vasárnap esti rangadóján.
