Hírek
2013. Február 06. 10:39, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Kihelyezett frakcióüléssel kezdi a Jobbik is a tavaszi ülésszakot
Szerdától két napon keresztül a Heves megyei Demjénben tart évnyitó frakcióülést a Jobbik - jelentette be az ellenzéki párt elnök-frakcióvezetője szerdán, Budapesten.
Vona Gábor tájékoztatása szerint szerdán az ő helyzetértékelő előadásával kezdődik a parlamenti képviselőcsoport ülése, ahol ismerteti az Országgyűlés tavaszi ülésszakára vonatkozó elképzeléseit is.
Vona Gábor álláspontja szerint a jövő héten kezdődő parlamenti ülésszak alatt három témára kell plusz energiát fordítania a Jobbik frakciójának: a gazdasági fordulatra, vagyis a párt Hét vezér tervének "kibontására"; az egészségügy helyzetére és a közbiztonságra, annak is a helyi szintű megerősítésére.
Vona Gábor közölte, csütörtökön négy témakörről tart vitát a Jobbik-frakciója: a Dunai vízszabályozás lehetőségeiről, a rezsicsökkentés folytatásának "számukra kívánatos formáiról", a köz- és felsőoktatás válságáról, valamint a nyugdíjasok helyzetéről, mert ebben a társadalmi rétegben a Jobbiknak "le kell dolgoznia a politikai támogatói hátrányát".
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 04. 15:00, szombat | Belföld
Több mint harminc vasútállomás újul meg az országban
Az állomásfelújítási program részeként 14 vármegyében több, mint harminc állomás és vasúti megállóhely újul meg, mintegy 15 milliárd forint értékben, a MÁV-csoport és a Magyar Falu Program forrásaiból
2026. Április 04. 14:00, szombat | Belföld
Nézőpont: Fidesz-többség marad a következő országgyűlésben is
A kormányközeli kutatóintézet szerint marad a Fidesz többség.
2026. Április 04. 09:43, szombat | Belföld
BRFK: az amerikai alelnök látogatása miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lesz Budapesten
Az amerikai alelnök látogatása miatt április 6. és 8. között megváltozik a forgalmi rend Budapesten - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) pénteken a police.hu oldalon.
