Hírek
2014. Április 05. 09:00, szombat |
Helyi
Forrás: infonograd
Kevesebb a bűcselekmény Salgótarjánban
Huszonhat százalékkal csökkent a bűncselekmények száma az elmúlt évben Salgótarjánban, derült ki a városi kapitányság elmúlt évet értékelő jelentéséből.
A jelentést Ponyi Béla, a kapitányság vezetője ismertette a város legutóbbi testületi ülésén. Mint mondta, javult a nyomozás-eredményességi mutató is, a 2012-es 52,9 százalékról, 2013-ban 54,2 százalékra. A közterületen elkövetett bűncselekmények száma is csökkent, míg 2012-ben 518 ilyen eset történt, addig 2013-ban csak 397. Ez az érték az ezredforduló óta nem volt ilyen alacsony. A beszámolóból kiderült az is, hogy szaporodott a térfigyelő kamerák száma: jelenleg harmincegy kamera figyeli Salgótarjánban a köztereket huszonnégy órás rendszerben.
Forrás: radiofocus.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 02. 12:55, vasárnap | Helyi
Bejrút 50: aki utoljára szállt le a katasztrófát szenvedett Malév Tu-154-essel (Ep. 349)
Mazalin Tibor, a Malév vezető fedélzeti mérnöke teljesítette az utolsó, Rómából érkező járatot azzal a Tu-154-essel, amely 1975. szeptember 29-én este Libanonba indult tovább, de a bejrúti repülőteret már nem érte el.
2025. November 02. 12:30, vasárnap | Helyi
NEM TUDTA, HOGY ILYEN ERŐS AZ AUTÓ... A LEGDRÁGÁBB AUTÓS BAKIK, AMIK TÉNYLEG SOKBA KERÜLTEK!
Összegyűjtöttem nektek, miért fontos, hogy a vezetéshez ész is társuljon, vagyis hoztam nektek néhány elrettentő példát arról,
2025. November 02. 12:20, vasárnap | Helyi
Miért Gyártják A Chipek 90%-Át Tajvanon
A könyvekben a második világháborút gyakran „a motorok háborújaként” emlegetik.
2025. November 02. 09:50, vasárnap | Helyi
VOLT EGYSZER EGY ÖBLÖSÜVEGGYÁR
Salgótarján nem csak a bányászatról, az Acélgyárról volt híres egykor, hanem az üvegiparáról is. Képek egy „elfeledett” szakmáról, melyről híres volt Salgótarján.
