Hírek
2018. Március 13. 09:07, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Ketten meghaltak egy balesetben Bajnánál
Két ember meghalt egy teherautó és egy személyautó ütközése után a Bajna és Szomor közötti úton kedden reggel - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivő-helyettese
Káli Sándor tájékoztatása szerint a személyautó négy utasa közül ketten elhagyták a kocsit. Ketten beszorultak és elvesztették az eszméletüket, a tűzoltók már élettelen állapotban szabadították ki őket az összeroncsolódott járműből.
A teherautó vezetője és a személygépkocsi egyik utasa könnyű, a másik utas súlyos sérüléseket szenvedett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 04. 15:00, szombat | Belföld
Több mint harminc vasútállomás újul meg az országban
Az állomásfelújítási program részeként 14 vármegyében több, mint harminc állomás és vasúti megállóhely újul meg, mintegy 15 milliárd forint értékben, a MÁV-csoport és a Magyar Falu Program forrásaiból
2026. Április 04. 14:00, szombat | Belföld
Nézőpont: Fidesz-többség marad a következő országgyűlésben is
A kormányközeli kutatóintézet szerint marad a Fidesz többség.
2026. Április 04. 09:43, szombat | Belföld
BRFK: az amerikai alelnök látogatása miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lesz Budapesten
Az amerikai alelnök látogatása miatt április 6. és 8. között megváltozik a forgalmi rend Budapesten - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) pénteken a police.hu oldalon.
