Hírek
2020. December 26. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Kétszer tört be ugyanabba a presszóba, mindkétszer elfogták
A bűnismétlés után a rakamazi rendőrök őrizetbe vették a gyanúsítottat.
A Nyíregyházi Rendőrkapitányság Rakamazi Rendőrőrsére betörésről tettek bejelentést 2020. december 24-én reggel. A bejelentő elmondta, hogy ismeretlen tettes betört egy tiszanagyfalui presszóba, ahonnan szeszes italt tulajdonított el – közölte a rendőrség.
A rakamazi rendőrök megkezdték az adatgyűjtést, és rövid időn belül azonosították a feltételezett elkövetőt, akit tiszanagyfalui otthonában elfogtak. A lopás vétség elkövetésének gyanújával előállított 44 éves K. L. beismerő vallomást tett, és elmondta, hogy december 23-án este egy vascsővel törte be a presszó ablakát, ahová bemászott, és egy üveg pálinkát eltulajdonított. A rakamazi rendőrök előtt nem volt ismeretlen a férfi, mert két nappal korábban, 2020. december 22-én hallgatták ki gyanúsítottként. A férfi ugyanabba a presszóba tört be, és akkor is egy üveg pálinkát tulajdonított el. A bűnismétlés után a rendőrök gyanúsítotti kihallgatása után a férfit őrizetbe vették, és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 05. 07:19, péntek | Belföld
Visszatér a napos idő a nyár első hétvégéjén
2026. Június 05. 07:17, péntek | Belföld
Több politikus letartóztatását is elrendelte a bíróság az óbudai korrupciós ügyben
2026. Június 05. 07:07, péntek | Belföld
Magyar Péter: Nem tudunk teljesen leszakadni az orosz energiáról
2026. Június 04. 18:00, csütörtök | Belföld
NAK: nem szabad az utolsó pillanatra hagyni az egységes kérelmek benyújtását
A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) arra kéri a gazdálkodókat, hogy ne hagyják az utolsó pillanatra az egységes kérelmek benyújtását - közölte a NAK szerdán az MTI-vel.
