Városlista
2026. április 4, szombat - Izidor

Hírek

2022. Július 21. 18:07, csütörtök | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Két gyalogost is elgázolt a zebrán

Két gyalogost is elgázolt a zebrán

Figyelmetlenség vezethetett ahhoz a balesethez, amely még tavasszal történt Salgótarjánban. Az eset vizsgálati szakaszát a napokban lezárták a rendőrök.

A 33 éves férfi március 12-én 19 óra körül közlekedett kocsival Salgótarjánban, amikor a Rákóczi úton található kijelölt gyalogos-átkelőhelyen nem adott elsőbbséget, és elütötte az azon áthaladó két gyalogost. A baleset következtében mind a két gyalogos megsérült. A nyomozás során megállapítást nyert, hogy a járművezető figyelmetlensége miatt nem észlelte az úttesten lévő két férfit – közölte a rendőrség.

A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Osztály a férfi ellen folytatott közúti baleset gondatlan okozása vétség miatt indított eljárás vizsgálati szakaszát befejezte, és az ügy iratait a Balassagyarmati Járási Ügyészség részére megküldte.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 04. 14:00, szombat | Belföld

Nézőpont: Fidesz-többség marad a következő országgyűlésben is

A kormányközeli kutatóintézet szerint marad a Fidesz többség.

2026. Április 04. 09:43, szombat | Belföld

BRFK: az amerikai alelnök látogatása miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lesz Budapesten

Az amerikai alelnök látogatása miatt április 6. és 8. között megváltozik a forgalmi rend Budapesten - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) pénteken a police.hu oldalon.

2026. Április 03. 14:00, péntek | Belföld

Tavaszias idő várható a húsvéti hosszú hétvégén

2026. Április 03. 13:00, péntek | Belföld

Magyar Levente: a paksi bővítés minden nehézség ellenére határidőre el fog készülni

Gőzerővel zajlanak a munkálatok, így a paksi atomerőmű bővítése minden nehézség ellenére határidőre el fog készülni – közölte Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára.