Hírek
2013. Augusztus 03. 17:36, szombat |
Kék hírek
Forrás: MTI
Két autó ütközött az Üllői úton, az egyik felborult
Két autó ütközött össze a fővárosban az Üllői úton, a Klinikák metrómegálló közelében szombaton, az egyik jármű felborult, a helyszínen sávlezárás van.
A rendőrség tájékoztatása szerint eddig ismeretlen okból két gépkocsi ütközött össze az Üllői út és a Thaly Kálmán utca kereszteződésében.
Vattayné Székely Noémi, az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálatának sajtóügyeletese az MTI-nek elmondta, hogy a balesetben senki nem sérült meg, de a műszaki mentés idején az Üllői út hat sávjából csak egy sávon lehetett közlekedni. Később még egy sávot megnyitottak a Ferenc körút irányába, de az út tisztítása, a törmelékek eltakarítása még tart.Az MTI munkatársának helyszíni beszámolója szerint az egyik autó felborult, és a tetején állt meg.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 09:13, vasárnap | Kék hírek
Hárman meghaltak, ketten megsérültek, amikor fának csapódott egy autó Kiskunfélegyháza közelében
Hárman meghaltak, ketten pedig súlyosan megsérültek, amikor fának csapódott egy autó szombatra virradóra Kiskunfélegyháza térségében, egy alsórendű úton
2026. Április 03. 12:00, péntek | Kék hírek
Letartóztatták a férfit, aki megölte a feleségét Győrben
A Győri Járásbíróság elrendelte annak a férfinak a letartóztatását, aki megölte a feleségét Győrben szerda reggel - tudatta a járásbíróság döntését a Győri Törvényszék csütörtökön az MTI-vel.
2026. Március 30. 12:00, hétfő | Kék hírek
Évtizedekkel ezelőtt ellopott grafika került elő
A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) a napokban adta vissza a műalkotást a Balatoni Múzeumnak.
2026. Március 28. 10:22, szombat | Kék hírek
Ajánljon ön is helyszínt a 2026-os Speedmaratonhoz!
A rendőrség 24 órás sebességellenőrzést tart a lakosság által javasolt helyszíneken.
