Hírek
2016. Április 01. 15:00, péntek |
Helyi
Forrás: radiofocus
Kékre festik a Polgármesteri Hivatalt és a JAMKK-ot
Idén is csatlakozik az Autizmus Világnapjának figyelemfelkeltő rendezvénysorozatához a salgótarjáni Abigél Közhasznú Egyesület.
Az április másodikai világnap része a nemzetközi Light It Up Blue kampány. Ennek lényege, hogy valamilyen emblematikus épületet kékre világítanak, így hívva fel a figyelmet az autizmusra. Ez Salgótarjánban is megtörténik majd pénteken este – mondta el Szalainé Forgács Klaudia, az egyesület elnöke.
Este hat órától várnak mindenkit a Múzeum térre, első programrésztvevő a Marcato Ütőegyüttes lesz. Utána fényfestés lesz látható a múzeum falán és a mozi oldalán, egyrészt a Mosolyotthon Alapítvány képeiből, valamint Komka Péter fotóiból. A kék világítás lesz a nap egyik fénypontja, idén a Polgármesteri Hivatalt és a József Attila Művelődési Központot fogják kivilágítani.
Fotó: A salgótarjáni városháza 2015-ben, az Autizmus Világnapján - Sándor Béla
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi
VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...
Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.
2026. Február 04. 18:09, szerda | Helyi
VIDEÓ - Ausztrália Csendes Összeomlása
Mi történik, ha egy ország meggazdagszik anélkül, hogy valódi gazdaságot építene? Ausztrália hamarosan meg fogja tudni.
2026. Január 27. 11:16, kedd | Helyi
VIDEÓ - Salgótarjánnak biztosra kell mennie!
Nehezen megszerzett előnyünket nem adhatjuk, nem ajándékozhatjuk a bizonytalan jövőre szavazókra. Gondolhat bárki bármit a város jövőjéről, de a tényekkel szemben haladni ésszerűtlen és felelőtlen dolog.
2026. Január 25. 13:32, vasárnap | Helyi
EGY RÈGI TÖRTÉNET!
Messziről jött emberek beszélnek zöldségeket, baloldali megmondóemberek pedig ferdítik a valóságot, ezért fontosnak tartom, hogy röviden bemutassam az én történetemet.
