2024. július 16, kedd - Valter

2024. Június 14. 08:37, péntek | Helyi sport
Forrás: MTI-SZEGED

Kajak-kenu Eb - Magyar ezüstérem a SUP hosszútávú versenyében.

Slekta Réka révén ezüstérmet szereztek a házigazdák a SUP hosszútávú versenyében a szegedi gyorsasági, para kajak-kenu és SUP Európa-bajnokságon.

A SUP most először szerepel az Eb programjában, így a csütörtöki győztesek a szakág történetének első kontinensbajnokai.
A férfiaknál 31-en, a nőknél pedig 21-en indultak a nyílt 9000 méteres versenyben, amely során a keresztgáttól indulva négy kört teljesítettek a résztvevők a Maty-éri pályán. Az erősebb nem küzdelmeiben négyen, míg a hölgyeknél öten képviselték a magyar színeket, a szereplésüket azonban igencsak nehéz volt követni, mivel a masters és az ifjúsági futamokat is "ráengedték" a versenyre, így hatalmas volt a forgalom a vízen.

A férfiak küzdelmét a spanyol Manuel Hoyuela nyerte, a nőknél pedig a semleges színekben induló orosz Natalja Novickaja volt a leggyorsabb, mögötte pedig Slekta ért be másodikként.
Az ifjúságiaknál Szabó Zénó és Kocsis Csillag nyakába került az aranyérem.

2024. Július 16. 11:50, kedd | Helyi sport

Magyar Nagydíj - Motoros mentő és autómentő is szolgálatban lesz a hétvégén az M3-as autópályán.

Motoros mentő és autómentő is szolgálatban lesz a Forma 1-es versenyhétvégén az M3-as autópályán - közölte a MKIF Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.

2024. Július 16. 11:21, kedd | Helyi sport

EURO-2024 - A teljes televíziós piac idei dobogós műsora lett az Eb-döntő az M4 Sport közvetítésében.

A labdarúgó Európa-bajnokság vasárnapi fináléja, a Spanyolország-Anglia találkozó az előző döntő eredményeihez hasonlóan kiemelkedő nézettséget ért el Magyarországon: a nézők közel 40 százaléka választotta az M4 Sportot.

2024. Július 16. 09:29, kedd | Helyi sport

Magyar Nagydíj - Telt ház lesz vasárnap, ismét Herendi porcelánt kapnak a dobogósok.

A vasárnapra szóló jegyek már januárban elfogytak, így biztosan telt ház lesz a verseny napján a 39. Forma-1-es Magyar Nagydíjon.

2024. Július 16. 07:55, kedd | Helyi sport

Párizs 2024 - Kedden lesz az olimpia nyitóünnepségének főpróbája.

Kedden tartják meg a párizsi olimpia Szajna-parti nyitóünnepségének elhalasztott főpróbáját közölte a francia sportminisztérium.