2024. július 8, hétfő - Ellák

2024. Július 04. 08:45, csütörtök | Helyi sport
Forrás: MTI-LITVÁNIA VILNIUS

Junior úszó Eb - Ábrahám Minna aranyérmes 200 méter gyorson.

Ábrahám Minna arany-, Molnár Dóra pedig bronzérmet szerzett 200 méter gyorson és Antal Dávid, valamint Jackl Vivien is harmadik lett szerdán a Vilniusban zajló junior úszó Európa-bajnokságon.

A magyar szövetség közösségi oldala szerint Ábrahám a felnőtt Eb-ezüstérme után megszerezte pályafutása első korosztályos egyéni bajnoki címét.
A párizsi olimpiára készülő Jackl Vivien a 400 méter vegyesen aratott keddi győzelme után ezúttal bronzérmet ünnepelhetett 1500 gyorson, míg a férfiaknál Antal Dávid ugyancsak a harmadik helyen csapott célba 200 méter pillangón.

A jubileumi, 50. korosztályos kontinensbajnokság vasárnapig tart a litván fővárosban.

2024. Július 07. 08:44, vasárnap | Helyi sport

Szabadidős Lovasverseny Víg Lovas Nap Szabólovasudvar.

2024.07.06.-án Vácra utaztak a Fülöp LSE lovasai.

2024. Július 07. 08:41, vasárnap | Helyi sport

Losonczy Levente harmadik lett a túraautós Európa-kupa spái futamán.

Losonczy Levente a harmadik helyen ért célba a túraautós Európa-kupa Spa-Francorchamps-ban rendezett fordulójának második futamán szombaton.

2024. Július 07. 08:34, vasárnap | Helyi sport

Junior úszó Eb - Két magyar ezüstérem szombaton.

Ábrahám Minna és Jackl Vivien is ezüstérmes lett a Vilniusban zajló junior úszó Európa-bajnokság szombati versenynapján.

2024. Július 07. 08:25, vasárnap | Helyi sport

Időfutam ob - Elhunyt az edzésbalesetet szenvedett kerékpáros.

Elhunyt Antal Attila, aki másfél hete az országúti kerékpárosok bocskaikerti időfutam országos bajnokságon szenvedett súlyos edzésbalesetet - számolt be szombat este a magyar szövetség (MKSZ)