Hírek
2021. November 08. 11:08, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Interpellációk és azonnali kérdések hangzanak el a parlamentben
Interpellációk és azonnali kérdések hangzanak el hétfőn az Országgyűlésben.
Az ülés 13 órakor kezdődik; a Ház megemlékezik két, a közelmúltban elhunyt korábbi képviselőről, Herman István Ervinről (Fidesz) és Dénes Jánosról (MDF, MIÉP), majd napirend előtti felszólalások hangzanak el.
A képviselők ezt követően másfél órában fordulhatnak interpellációkkal a kormány tagjaihoz, további hatvan percben pedig azonnali kérdéseket tehetnek fel.
A házelnök - a parlament honlapján elérhető - napirendi javaslata alapján az Országgyűlés kedden, szerdán és csütörtökön is tanácskozik, az aktuális ülés jövő november 15-én, hétfőn ér véget.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 16. 14:00, csütörtök | Belföld
Ferencz Orsolya: pártpolitikai kereteket meghaladó, polgári közösséget építünk
2026. Július 16. 12:00, csütörtök | Belföld
Sulyok Tamás: a jogállamiság nem politikai értékelés függvénye
A jogállamiság nem politikai értékelés függvénye, hanem a matematikához hasonlatosan objektív ténykérdés, a törvények uralmát jelenti - közölte a köztársasági elnök szerdai Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 16. 11:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a Gazdasági és Energetikai Minisztérium által megörökölt szerződéseket teljes körűen átvilágítjuk
A Gazdasági és Energetikai Minisztérium által megörökölt szerződéseket teljes körűen átvilágítjuk - fogalmazott a gazdasági és energetikai miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Július 16. 09:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: botrányos módon esik szét az egykori állampárt
Magyar Péter kormányfő szerint \"botrányos módon\" esik szét az egykori állampárt, a Fidesz.
