Hírek
2011. Október 21. 14:17, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Hólepel borította be a Mátrát
Leesett az első hó péntek hajnalban Magyarország magasabb hegycsúcsain - közölte Mesterházy András, az Országos Meteorológiai Szolgálat meteorológusa az MTI kérdésére.
Tájékoztatása szerint ez október második felében nem szokatlan. A Magyarország felett átvonuló időjárási front már csütörtökön délután esőt hozott, és ez az éjszaka havazásba fordult a magasabb hegycsúcsokon. (rá)
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 15. 13:00, péntek | Belföld
Rogán Antal: minden törvényesen történt
\"Én egészen nyugodt vagyok, minden törvényesen történt\" - nyilatkozta a Telexnek és a 444-nek Rogán Antal a korábbi Miniszterelnöki Kabinetiroda egykori minisztere a minisztériumi átadás-átvétel után csütörtökön.
2026. Május 15. 11:00, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: mindent megtettünk, hogy rendezett állapotban adjuk át az országot az új kormánynak
2026. Május 15. 10:00, péntek | Belföld
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon csütörtökön, legalább két ember megsérült. A baleset Gyoma vasútállomás (Gyomaendrőd) és Csárdaszállás között történt.
2026. Május 15. 07:54, péntek | Belföld
Magyar Péter: megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel
Megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel, teljes körű vizsgálat indul minden területen - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten, sajtótájékoztatón.
