2024. július 17, szerda - Endre, Elek

2024. Május 13. 08:28, hétfő | Helyi sport
Forrás: MTI-ROMÁNIA CHEILE GRADISTEI

Hergyikerékpáros Eb - Buzsáki 26., Palumby 31. Romániában.

Buzsáki Virág a 26., Palumby Zsombor pedig a 31. helyen végzett vasárnap a hegyikerékpárosok romániai Európa-bajnokságán.

A nők 23,6, a férfiak 27,1 kilométert teljesítettek rendkívül rossz körülmények között. A pálya az esőzéstől teljesen felázott és végig nagyon sáros volt, a látási viszonyok pedig még inkább megnehezíteték a versenyzők dolgát. Az Eb eredményközlője szerint Palumby végigment, Buzsáki viszont négy kör után, hárommal a vége előtt kiszállt.

2024. Július 16. 11:50, kedd | Helyi sport

Magyar Nagydíj - Motoros mentő és autómentő is szolgálatban lesz a hétvégén az M3-as autópályán.

Motoros mentő és autómentő is szolgálatban lesz a Forma 1-es versenyhétvégén az M3-as autópályán - közölte a MKIF Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.

2024. Július 16. 11:21, kedd | Helyi sport

EURO-2024 - A teljes televíziós piac idei dobogós műsora lett az Eb-döntő az M4 Sport közvetítésében.

A labdarúgó Európa-bajnokság vasárnapi fináléja, a Spanyolország-Anglia találkozó az előző döntő eredményeihez hasonlóan kiemelkedő nézettséget ért el Magyarországon: a nézők közel 40 százaléka választotta az M4 Sportot.

2024. Július 16. 09:29, kedd | Helyi sport

Magyar Nagydíj - Telt ház lesz vasárnap, ismét Herendi porcelánt kapnak a dobogósok.

A vasárnapra szóló jegyek már januárban elfogytak, így biztosan telt ház lesz a verseny napján a 39. Forma-1-es Magyar Nagydíjon.

2024. Július 16. 07:55, kedd | Helyi sport

Párizs 2024 - Kedden lesz az olimpia nyitóünnepségének főpróbája.

Kedden tartják meg a párizsi olimpia Szajna-parti nyitóünnepségének elhalasztott főpróbáját közölte a francia sportminisztérium.