Hírek
2018. Július 06. 22:15, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Hárman meghaltak egy balesetben Csobádnál
Három ember meghalt péntek este a 3-as főúton Csobádnál abban a balesetben, amelyben egy kamion és egy kisbusz ütközött össze, majd egy személyautó is nekiütközött a járműveknek
- tájékoztatta Szabó Csilla, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-t.
Közölte: a kisbuszban utazó három ember olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen meghalt. A baleset a főút 211-es kilométerénél, Halmaj és Csobád között történt.
A helyszínelés és a műszaki mentés idejére teljes szélességében lezárták a főút érintett szakaszát. Az autósok a baleset helyszíne melletti szervizúton kerülhetnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 11:00, vasárnap | Belföld
Évi 7 millió forinttal is többet kereshetnek a diplomások az érettségizettek átlagkeresetéhez képest
2026. Április 05. 09:18, vasárnap | Belföld
Erdő Péter: húsvét az egész életünket mássá teszi
Húsvét az egész életünket mássá teszi, segít, hogy boldogok legyünk. A mi feladatunk pedig az, hogy elmondjuk ezt a titkot a világnak - hangsúlyozta Erdő Péter húsvétkor.
2026. Április 04. 15:00, szombat | Belföld
Több mint harminc vasútállomás újul meg az országban
Az állomásfelújítási program részeként 14 vármegyében több, mint harminc állomás és vasúti megállóhely újul meg, mintegy 15 milliárd forint értékben, a MÁV-csoport és a Magyar Falu Program forrásaiból
2026. Április 04. 14:00, szombat | Belföld
Nézőpont: Fidesz-többség marad a következő országgyűlésben is
A kormányközeli kutatóintézet szerint marad a Fidesz többség.
