Hírek
2017. Szeptember 17. 18:13, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Hárman is meghaltak egy balesetben a Ferihegyi repülőtérre vezető úton
Az Üllői út és a Ferihegyi repülőtérre vezető gyorsforgalmi út kereszteződésénél oszlopnak ütközött egy gépkocsi vasárnap, két ember a helyszínen meghalt, egy embert a kórházban
- közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A balesetben a járműben utazó férfiak közül ketten olyan súlyos sérüléseket szenvedtek, hogy a helyszínen életüket vesztették. Egy férfit súlyos sérülésekkel szállítottak el a mentők, a gyors beavatkozás ellenére a kórházban életét vesztette.
A rendőrök a helyszínelést befejezték, a balesettel érintett útszakaszon zavartalanul halad a forgalom.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
2026. Június 25. 07:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Magyar Péter: kormányrendeletet fogadtunk el a védelmi tevékenység összehangolására
A hőségriadó miatti védelmi tevékenység összehangolására kormányrendeletet fogadott el a kabinet
2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld
Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik
A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.
2026. Június 24. 15:26, szerda | Belföld
Benyújtották az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát előkészítő törvényjavaslatot
A Tisza Párt parlamenti képviselője, Melléthei-Barna Márton kedd este benyújtotta azt a törvényjavaslatot, amely az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát készíti elő.
