Hírek
2012. Július 20. 10:01, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
GYORSHÍR - Megszüntették a Gyurcsány Ferenc elleni nyomozást Sukoró-ügyben
Bizonyítottság hiányában megszüntette a Központi Nyomozó Főügyészség a Gyurcsány Ferenc volt miniszterelnök, országgyűlési képviselő ellen hivatali visszaélés bűntette miatt folytatott nyomozást az úgynevezett Sukoró-ügyben. Öt ember ellen ugyanakkor vádat emeltek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 13. 07:55, csütörtök | Belföld
NAV: érkeznek az adószámla-értesítők
Márciustól folyamatosan küldik az adószámla-értesítőket a magánszemélyeknek és a gazdálkodóknak - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szerdán az MTI-vel.
2025. Március 13. 07:54, csütörtök | Belföld
Varga Mihály az MNB új elnökeként aláírta a forintbankjegyet
A magyar bankjegyekben a fejlődés a hagyománnyal és a stabilitással ötvöződik, miközben megfelelnek a mai készpénzforgalom technológiai követelményeinek is -
2025. Március 13. 07:45, csütörtök | Belföld
Hétfőtől itt a profitplafon!
Hétfőn lép életbe a kormány profitplafonról szóló rendelete, amely azt jelenti, hogy mostantól a kereskedők legfeljebb tíz százalékot tehetnek a beszerzési árakra
2025. Március 13. 07:41, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: A legfontosabb a 30 évnél fiatalabb édesanyák adómentessége
A kormány célja a 30 évnél fiatalabb anyák szja-mentességével az, hogy a gyermeket vállalók ne kerüljenek rosszabb anyagi helyzetbe, mint azok, akik nem vállalnak gyermeket - közölte a miniszterelnök szerdán a közösségi oldalán.