Hírek
2014. Március 13. 10:00, csütörtök |
Helyi
Forrás: infonógrád
Gyorsan elfogták a szécsényi gépkocsi-feltörőket
A Szécsényi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás bűntett megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást B. Nándor 33 éves, B. Dávid 23 éves, B. Richárd 19 éves és K. Dávid 23 éves endrefalvi lakosok ellen.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján a gyanúsítottak 2014. március 4-én 17 óra 45 perc körüli időben, Szécsény belvárosában, az egyik áruház előtti parkolóban személygépkocsiból eltulajdonítottak egy táskát, a benne lévő nagyobb összegű készpénzzel együtt. A nyomozás során a négy férfit a rendőrkapitányság munkatársai 24 órán belül elfogták, a Szécsényi Rendőrkapitányságra előállították és lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 09. 19:52, hétfő | Helyi
VIDEÓN - EZ A LETARTÓZTATÁS 3,6 MILLIÁRD FORINTJÁBA KERÜLT A VÁROSNAK...
Néha a rendőri intézkedések teljesen kicsúsznak a szervek irányítása alól, amikor olyan nem várt dolgok is előfordulhatnak, amelyekre még felkészülni sem lehetne.
2026. Február 04. 18:09, szerda | Helyi
VIDEÓ - Ausztrália Csendes Összeomlása
Mi történik, ha egy ország meggazdagszik anélkül, hogy valódi gazdaságot építene? Ausztrália hamarosan meg fogja tudni.
2026. Január 27. 11:16, kedd | Helyi
VIDEÓ - Salgótarjánnak biztosra kell mennie!
Nehezen megszerzett előnyünket nem adhatjuk, nem ajándékozhatjuk a bizonytalan jövőre szavazókra. Gondolhat bárki bármit a város jövőjéről, de a tényekkel szemben haladni ésszerűtlen és felelőtlen dolog.
2026. Január 25. 13:32, vasárnap | Helyi
EGY RÈGI TÖRTÉNET!
Messziről jött emberek beszélnek zöldségeket, baloldali megmondóemberek pedig ferdítik a valóságot, ezért fontosnak tartom, hogy röviden bemutassam az én történetemet.
