1. Kis Virág Liliána (FV SHINING FAIRY PÓNI lovával) Fülöp LSE; 1. Molnár Lotti (FV SHINING FAIRY PÓNI lovával) Fülöp LSE; 1. Bökényi Lara (BEST TÍMÁR lovával) Fülöp LSE; 1. Szegedi Kiara ( ( HŐSNŐ lovával ) Fülöp LSE ; 1. Fábián Virág (RAKÉTA RAMINEZ lovával) Fülöp LSE; 1. Tóth Réka ( ( HŐSNŐ lovával ) Fülöp LSE ; 1. Földi Boglárka ( ( HŐSNŐ lovával ) Fülöp LSE ; 1. Palaticzky Sára ( ( HŐSNŐ lovával ) Fülöp LSE ; 17. Király Fruzsina (BEST TÍMÁR lovával) Fülöp LSE ; 17. Király Bence ( HŐSNŐ lovával ) Fülöp LSE ; 20. Deák Borbála (VILLÁM lovával ) Fülöp LSE.

A Salgótarjáni Fülöp LSE három leány Versenyzői.:

1. Deák Borbála (FV SHINING FAIRY PÓNI lovával) Fülöp LSE; 9. Bökényi Lara (BEST TÍMÁR lovával) Fülöp LSE; 10. Deák Borbála (KINCSEM lovával) Fülöp LSE; 16. Tóth Réka (RAKÉTA RAMINEZ lovával) Fülöp LSE;

A Salgótarjáni Fülöp LSE négy leány Versenyzői.:

1. Deák Borbála (FV SHINING FAIRY PÓNI lovával) Fülöp LSE; 5. Kis Virág Liliána (FV SHINING FAIRY PÓNI lovával) Fülöp LSE; 6. Molnár Lotti ( HŐSNŐ lovával ) Fülöp LSE ; 9. Király Fruzsina (BEST TÍMÁR lovával) Fülöp LSE ; 11. Deák Borbála (KINCSEM lovával) Fülöp LSE;

A Salgótarjáni Fülöp LSE egy leány Versenyző.:

A Salgótarjáni Fülöp LSE két leány Versenyző.:

3.Szulcsán Viktória (RAKÉTA RAMINEZ lovával) Fülöp LSE; 7. Tóth Kira (BEST TÍMÁR lovával) Fülöp LSE.

3. Szulcsán Viktória (RAKÉTA RAMINEZ lovával) Fülöp LSE.

Gyöngyöspatán versenyzett a Fülöp Lovassport Egyesület, 13 lovassal és 6 lóval.
Az előkezdőben indult Kis Virág Liliána, Király Bence, Deák Borbála, Molnár Lotti Palatyczki Sári, Szegedi Kiara, Földi Boglárka, Király Frizsina, Fábián Virág. Ők hibátlan pályával, alapidőn belül szallagot nyertek.
Az ügyességi Kezdő stíllusban Deák Borbála 8,1-es stílusponttal nyerte meg a versenyszámot. Kis Virág Liliána 7,7-es stíllusponttal 5. helyen végzett és 0.1 tizedes lemaradással 7.6-os stíllusponttal 6.helyen végeztt Molnár Lotti majd Bori másik lovával 6 egészes stíllusponttal, és KIrály Frizsina 7.3-mas stíllusponttal sikeresen zárta a pályát.
Ügyességi haladó versenyszámban Deák Borbála nyert pónijával. Szintén ebben a versenyszámban indult Bökényi Lara, Tóth Réka, Király Frizsina, Fábián Virág akik szintén sikeresen zárták a pályát.
Az x-es ugróba indult Bökényi Lara, Tóth Réka, Tóth Kira ők hibátlan pályávalszallagot nyertek.
60-70cm ugró versenyszámban Tóth Kira és Szúlcsán Viktória indult. Szulcsán Viktória 3. helyen, Tóth Kira 7. helyen végzett.
70-80cm versenyszámba Szulcsán Viktória 3. helyen végzet!

Minden versenyzőmre nagyon büszke vagyok, több lovasomnak ez volt az első versenye, mondhatom, hogy az elmúlt hónapok munkája most meglátszódott az elért eredményeken.

Gratulálunk a Díjazottaknak! További sok sikert kívánunk lovasainknak!

Forrás.: Fülöp Veronika edző